ساعت: ۰۹:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ شناسه خبر: 52211

فرمانده انتظامی سیرجان با اشاره به آغاز طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان گفت: نتایج طرح های پاکسازی مناطق جرم خیز ارتقاء امنیت عمومی جامعه است.

به گزارش “سیرجان خبر” صبح امروز بدنبال اعلام رمز”یا امام هادی (ع)” از مرکز استان، طرح های پاکسازی مناطق جرم خیز با اعزام تیم های عملیاتی فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان آغاز شد.
سرهنگ”محمدرضا ایران نژاد”در این خصوص بیان داشت: در  این طرح نیز همکاری و تعامل مردم با پلیس مهمترین عامل استقرار امنیت پایدار در جامعه بوده و پلیس در این شهرستان با این هدف کارها را پیش می برد.
وی افزود: امنیت و آرامش که مهمترین محصول تعامل مردم و سازمان ها با پلیس است با بالاترین شاخص تحقق می یابد.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان تصریح کرد: این رزمایش با هدف پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز از  وجود اراذل و اوباش، متهمان تحت تعقیب، مواد مخدر سنتی و صنعتی، کشف اموال سرقتی و دستگیری سارقان و مقابله با قاچاقچیان سوخت اجرا خواهد شد.
وی افزود:این طرح شامل دو مرحله پنهان و آشکار است که مرحله پنهان آن به مدت یک روز اجرا شده و مرحله آشکار آن از صبح امروز به مدت ۲ روز ادامه دارد.
سرهنگ ایران نژاد در پایان خاطر نشان ساخت: این طرح ها با هدف تامین نظم و امنیت شهروندان و ایجاد سلامت محیط و همچنین پیشگیری از وقوع جرم انجام می گیرد و پلیس شهرستان این طرح ها را در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان با حداکثر توان ادامه خواهد داد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده