ساعت: ۰۶:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ شناسه خبر: 52416

امام جمعه سیرجان گفت:نامگذاری سال با عنوان رونق تولید ادامه اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی است.

به گزارش “سیرجان خبر” امام جمعه سیرجان در خطبه های نمازجمعه با محکوم کردن تصمیم نابخردانه ترامپ در اعلام حاکمیت بلندی های جولان به رژیم صهیونیستی گفت : این توهین به جهان اسلام و اعراب است که بایستی متحد و منسجم این اقدام مداخله جویانه را محکوم کنند و در مقابل آن ایستادگی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج سیدمحمود حسینی سال جدید را سالی پربرکت به واسطه هم زمانی با ماه رجب و میلاد مولی الموحدین علی علیه السلام دانست وافزود : نامگذاری سال با عنوان رونق تولید ادامه اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی است که کاهش تورم، ایجاد اشتغال، بالا رفتن ارزش پول ملی و رونق کارخانجات و صنایع و کشاورزی را در پی دارد که باید به شکل جهادی و تلاش مضاعف عمل شود.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در حرم رضوی گفت : باید در این سال تهدیدهای دشمن به فرصت تبدیل شود وبرنامه ها و طرح های مختلف بازدارندگی آنچنان عملی شود که دشمن احساس کند هیچ توطئه و تهدیدی نمی تواند سد راه ملت ایران شود.

خطیب جمعه سیرجان اعتماد و تکیه بر آمریکا و غرب را اشتباهی بزرگ عنوان کرد وافزود : سردمداران غرب هیچگاه نمی خواهند ملت ایران و نظام اسلامی به پیشرفت و جایگاه اقتدارو استقلال برسد و امروزبا همه تهدیدها و تحریم ها به بلندای اقتدارو پیشرفت رسیدیم وقدردان این استقلال و اقتدار هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی به مسئولین هم گفت : توصیه های رهبری را سرلوحه کار و برنامه های خود قراد دهند و بدانیم دشمن در مقابل ما ضعیف است و هرگز به اهداف خود نمی رسد.

امام جمعه سیرجان به مناسبت مختلف هفته وروز ۱۲ فروردین اشاره کرد و افزود : ۴۰ سال در مقابل دشمن مستکبر با همه سختی ها ایستادیم و به عزت و پیشرفت و اقتدار رسیدیم و دهه پنجم انقلاب را با همین اقتدار و آمادگی به پیش می بریم .

وی با یادآوری حادثه سیل در استان های گلستان و مازندران و فارس و تسلیت به بازماندگان قربانیان این سیل و قدردانی از مردم ، سپاه و ارتش گفت : پیشگیری و برنامه ریزی برای جلوگیری از وقوع حوادث لازم و مسئولین در برابر حوادث طرح های پیشگیری داشته باشند و امروز روحیه جهادی برای مسئولین لازمه خدمت است وگرنه همیشه دچار آسیب و خطرات هستیم.
خطیب جمعه سیرجان در خطبه اول هم به مبحث خضوع و خشوع در نماز و حاکمیت خداوند بر جهان هستی و هشدار خداوند به مستکبران پرداخت واز مردم خواست در روز طبیعت مواظب منابع طبیعی ، محیط زیست و نظافت محیط باشند واین روز را روز توجه به زیبایی آفریده ها و قدرت خداوند عنوان کرد و افزود : تفکر و توجه به آفریده های خداوند تقوا را بیشترو آدمی را در برابر پروردگار خاضع و خاشع قرار می دهد .

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده