ساعت: ۰۸:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ شناسه خبر: 52442

پلیس راه با اجرای طرح ویژه در روزهای پایانی تعطیلات نوروز بویژه روز سیزدهم فروردین، روز طبیعت با توجه به موج سفرهای مسافرین نوروزی در محورهای حادثه خیز و پر ترافیک با اعزام واحدهای گشت محسوس و نامحسوس در جهت کنترل و جلوگیری از سوانح و حوادث اقدامات لازم را معمول می دارد.

فرمانده پلیس راه سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر “گفت:پلیس راه با اجرای طرح ویژه در روزهای پایانی تعطیلات نوروز بویژه روز سیزدهم فروردین، روز طبیعت با توجه به موج سفرهای مسافرین نوروزی در محورهای حادثه خیز و پر ترافیک با اعزام واحدهای گشت محسوس و نامحسوس در جهت کنترل و جلوگیری از سوانح و حوادث اقدامات لازم را معمول می دارد.

سرهنگ پیام محمدی در ادامه افزود:در روز ۱۳ فروردین تردد انواع کامیون و کامیونت در جاده های برون شهری ممنوع است و پلیس راه از تردد موتورسیکلت سواران در محورهای برون شهری جلوگیری میکند و نسبت به اعمال قانون خودروهایی که سرنشینان از کمربند ایمنی استفاده نکرده باشند به طور جدی اقدام میکند.
وی در پایان افزود:اکیپ های تست الکل با هماهنگی مراجع قضایی و همکاری عوامل انتظامی در مسیرهای ورودی به سمت تفرجگاهها مستقر می شوند و از تردد وانت بارهای حامل مسافر در قسمت بار جلوگیری می شود تا سفر بی خطر برای هموطنان رقم بخورد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده