ساعت: ۲۰:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ شناسه خبر: 52457

به گزارش”سیرجان خبر”مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان گفت: پذیرش و اسکان مسافران در تعطیلات نوروزی امسال نسبت به سال قبل در شهرستان سیرجان ۷۰ درصد رشد داشته است. اکبر محیاپور گفت : آمار ستادهای اسکان مسافران نوروزی شهرستان سیرجان امسال با پذیرش ۳۸ هزارو ۳۸۴ نفر مسافر در قالب ۱۰ هزارو ۶۹۱ خانوار نشان […]

به گزارش”سیرجان خبر”مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان گفت: پذیرش و اسکان مسافران در تعطیلات نوروزی امسال نسبت به سال قبل در شهرستان سیرجان ۷۰ درصد رشد داشته است.

اکبر محیاپور گفت : آمار ستادهای اسکان مسافران نوروزی شهرستان سیرجان امسال با پذیرش ۳۸ هزارو ۳۸۴ نفر مسافر در قالب ۱۰ هزارو ۶۹۱ خانوار نشان دهنده ی رشد ۷۰ درصدی در پذیرش و اسکان مسافران و فرهنگیان عزیزدر این شهرستان نسبت به سال قبل است.

محیاپور افزود: امسال با توجه به شرایط آب و هوایی ، تا حد امکان فضاهای بیشتری برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شد تا مسافران دچار مشکل نشوند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان ادامه داد: طبق بررسی ها و مصاحبه های بعمل آمده با مهمانان محترم، همگی از برخورد عوامل اجرایی و نحوه پذیرش و اسکان به لحاظ تجهیزات و امکانات ، نظافت و … رضایت کامل داشته اند .

محیاپور در پایان از زحمات و تلاش های مجدانه اعضای ستاد اسکان، مدیران و سرایداران مدارس در خدمات رسانی شایسته به مسافران تقدیر و تشکر کرد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده