ساعت: ۱۹:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ شناسه خبر: 52473

فرمانده پلیس راه سیرجان گفت: طی سه هفته تعطیلات بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار تردد خودرو در محورهای سیرجان ثبت شد که افزایش ۲۵ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش”سیرجان خبر”فرمانده پلیس راه سیرجان اظهارداشت: طی سه هفته تعطیلات بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار تردد خودرو در محورهای سیرجان ثبت شد که افزایش ۲۵ درصدی را نشان می‌دهد.

وی عنوان کرد: محورهای سیرجان به هرمزگان، سیرجان به شهربابک، سیرجان به کرمان و سیرجان به فارس به ترتیب حجم تردد محورهای مواصلاتی شهرستان بوده است و نسبت به ایام تعطیلات سال گذشته بیش از ۲۵ درصد افزایش نشان می‌دهد.

محمدی افزود: ماموران ما در نظارت پلیسی خود، ۲ هزار و ۱۵۰ کیلومتر حوزه استحفاظی را تحت کنترل داشتند و طی این مدت برای ۶ هزارو ۹۰۰ راننده متخلف اعمال قانون شد و ۳۲ دستگاه خودرو که تخلفات حادثه‌ساز را داشتند هم توقیف شدند.

وی از وقوع سه تصادف منجر به فوت طی مدت یاد شده خبر داد و گفت: متاسفانه در این تصادفات پنج نفر در صحنه و دو نفر هم در بیمارستان جان باختند ودر تصادفات محورها هم ۲۹ نفر مجروح داشته‌ایم که ۴۵ درصد نسبت به ایام تعطیلات سال گذشته افزایش نشان می‌دهد.

محمدی از ۱۴۰ مورد نقص فنی محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی سیرجان هم خبر داد و گفت: نداشتن شانه راه و همچنین شیب غیر استاندارد محور از موارد نقص فنی است که به مسئولین ذیربط برای اصلاح ارسال شده و امید است دررفع این نواقص سریع تر اقدام شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده