ساعت: ۱۰:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ شناسه خبر: 52516

شهباز حسن پور نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:ترامپ با اعلام تروریستی خواندن سپاه پاسداران ثابت کرد که به دنبال باج خواهی در منطقه است.

به گزارش سرویس اجتماعی”سیرجان خبر” شهباز حسن پور نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران اظهار داشت:امام ما فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود و امروز بایستی بگوییم عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد و ترامپ و در یک کار نابخردانه و احمقانه کسی که بار ها اعلام کرده فقط زبان زور دارد امروز به نوعی دیگر با اعلام تروریستی خواندن سپاه پاسداران ثابت کرد که به دنبال باج خواهی در منطقه است.
وی در ادامه افزود:ترامپ باید بداند که ملت ما یک پارچه هماهنگ و منسجم قوی و محکم در مقابل تهدیدات آمریکا خواهد ایستاد و نشانه بارز آن حرکت بسیار زیبا وحدت پسندانه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بود که کلیه نمایندگان با هر تفکر و از هرجناح سیاسی یک پارچه لباس سبز پاسداری را پوشیده و به آمریکا اعلام نمودند شاید ما در مسائل سیاسی و داخلی اختلاف نظر هایی را داشته باشیم اما در انسجام علیه اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا یک پارچه همه پاسداریم و جواب کوبنده ای به استکبار جهانی و خلف نامشروعش اسرائیل خواهیم داد.
حسن پور در ادامه افزود:سپاه نه در زمان وقوع سیل و حوادث در کنار مردم بوده است بلکه در زمان بازسازی هم در کنار مردم و برای خدمت و در خدمت مردم خواهد بود.
وی در خصوص اقدامات سپاه از اول انقلاب تا به الان گفت:نگاهی به کارنامه در خشان وسراسر افتخار سپاه پاسداران بیندازیم تا بدانیم که اگر امروز سپاه به واسطه جان برکف بودن و در خدمت ملت بودن برای رسیدن به اهداف اسلام عزیز از جان خود گذشته و کارنامه درخشانی دارد چه در عرصه نظامی وچه درعرصه عمرانی همیشه در کنار ملت و تحت فرمان نائب امام زمان بوده است.

مصاحبه:مسلم سعید

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده