ساعت: ۰۹:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ شناسه خبر: 52580

امیر دریادارافشین اسکندرزاده فرمانده آماد و پشتتیبانی نیروی دریایی سیرجان گفت: امروز نظام اسلامی شاهد اقتدار نیروهای مسلح و پیشرفت‌های روزافزون است همه ما سپاهی هستیم که مقابل دشمنان اسلام و نظام اسلامی ایستاده‌ایم و این تصمیم و اقدام آمریکا انسجام ما و اتحاد را بیشتر می‌کند.

به گزارش”سیرجان خبر” مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید صیاد شیرازی توسط همرزمان این شهید والامقام و فرماندهان نیروی دریایی ارتش در مسجد جامع و با حضور قشرهای مختلف مردم و مسئولان برگزار شد.

امیر دریادارافشین اسکندرزاده فرمانده آماد و پشتتیبانی نیروی دریایی سیرجان اظهار داشت: امروز نظام اسلامی شاهد اقتدار نیروهای مسلح و پیشرفت‌های روزافزون است همه ما سپاهی هستیم که مقابل دشمنان اسلام و نظام اسلامی ایستاده‌ایم و این تصمیم و اقدام آمریکا انسجام ما و اتحاد را بیشتر می‌کند.

وی عنوان کرد: همچون صیاد شیرازی ادامه دهنده شهدا هستیم و هیچ‌گاه به دشمن اجازه جسارت به ملت ایران را نمی‌دهیم.

سرتیپ اسدالله حیدری از همرزمان شهید صیاد شیرازی با نقل خاطراتی از این شهید وی را سربازی ولایتمدار، مخلص و شجاع عنوان کرد و گفت: دلیرمردان ایران اسلامی امروز هم پیرو راه شهدا و صیاد شیرازی و تحت امر فرماندهی کل قوا آماده دفاع از نظام اسلامی هستند.

وی افزود: حرکت‌های نابخردانه و احمقانه رئیس جمهور آمریکا موجب اتحاد و انسجام بیشتر شده است واگر می‌گویند ارتش و سپاه دو بازوی یکدیگرند ولی ما می‌گوییم ارتش و سپاه یک بازوی مقتدر هستند که در مقابل استکبار جهانی و دشمنان نظام اسلامی ایستاده‌اند.

امام جمعه سیرجان هم در سخنانی تهجد، توکل و توسل را از خصوصیات بارز شهید ص این شهید در تبعیت از ولایت و رهبری بی‌نظیر بود و همیشه مدافع نظام اسلامی و رهبری بود یاد شیرازی عنوان کرد و افزود:و لیاقت شهادت را داشت و این راه را آرز و دعا می‌کرد.

حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی اقدامات خصمانه ترامپ را به نفع ملت ایران و موجب نشان دادن اقتدار ایران اسلامی به دنیا دانست و گفت: دشمنی که ما را تحریم می‌کند تا در چشم جهان ضعیف جلوه کنیم از اقتدار ملت و سپاه ما در نزد جهانیان می‌ترسد.

وی خاطرنشان کرد: این هیاهوها هم گذرا و تمام می‌شود اما قطعا بدانید دوران افول و زوال آمریکا نزدیک است و به زودی این قدرت پوشالی فرو می‌ریزد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده