ساعت: ۰۹:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ شناسه خبر: 52604

فرمانده انتظامی سیرجان دفاع از ارزش ها و پاسداری از دستاوردهای نظام و انقلاب را هدف مشترک نیروی انتظامی و بسیج دانست و خدمت به مردم و حفظ رضایت مندی مردم را از اهداف مهم نیروهای نظامی و بسیج بر شمرد.

به گزارش “سیرجان خبر”محمد رضا ایران نژاد در جلسه تعاملی با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اظهار داشت: نیروی انتظامی آماده همکاری با ناحیه مقاومت بسیج برای حفظ امنیت و مبارزه با مسائل جدی امنیتی و آسیب های اجتماعی را دارد.

وی افزود: خدمت به مردم و حفظ رضایت مندی مردم در جامعه از اهداف مشترک نیروهای مسلح می باشد چرا که نیروی انتظامی و بسیج مکمل یکدیگر در حفظ ارتقاء امنیت هستند.

این مقام انتظامی بیان داشت: ایجاد فاصله بین حاکمیت و مردم از شگردهای مهم دشمن برای ضربه زدن به نظام بوده که اصلی ترین وظیفه ناجا و بسیج و سایر نهاد های امنیتی و اطلاعاتی این است که با همه ی توان در مقابل توطئه های دشمن با اقتدار ایستاده و تعامل سازنده در این رابطه نقش مهمی در خنثی سازی نقشه های دشمن خواهد داشت. سرهنگ ایران نژاد بیان داشت: هر چه تعامل و همکاری انتظامی و بسیج بیشتر باشد خدمت رسانی به مردم بهتر و آسان تر خواهد شد چرا که ناجا و بسیج لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی خود را جدای از هیچ سازمان و نهادی نمی داند و مانند همیشه در کنار همه برای تامین امنیت مردم و کشور و سرافرازی نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهد کرد تا رضای پروردگار و فرمانده کل قوا را کسب کند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده