ساعت: ۰۶:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ شناسه خبر: 52824

طی مراسمی، حجت‌الاسلام محمد محمودآبادی به‌عنوان سرپرست فرمانداری سیرجان معرفی شد.

به گزارش سرویس اجتماعی”سیرجان خبر”عصر روز گذشته طی مراسمی از خدمات پنج ساله منصور مکی‌آبادی فرماندار سابق این شهرستان تجلیل و حجت‌الاسلام محمد محمودآبادی به‌عنوان سرپرست فرمانداری سیرجان معرفی شد.

حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی امام جمعه سیرجان خدمت در نظام اسلامی را عبادت دانست و اتحاد و همدلی را رمز موفقیت در امور دانست و گفت: در جامعه اسلامی مسئولان و مردم هدفی مشترک دارند و دولت و ملت متحد هستند تا کشور را بسازند.

وی از نارضایتی مردم در عملکرد ادارات و پیچ و خم‌های اداری انتقاد کرد و خواستار توجه بیشتر به امور مردم و رضایت ارباب رجوع در ادارات شد و عنوان کرد: درصد بالایی از مردم با مراجعه به ادارات، کارشان انجام نمی‌شود و ناراضی هستند که باید این مبحث و موضوع بررسی و برطرف شود .

محمدصادق بصیری سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری کرمان از شهرستان سیرجان به عنوان شهرستان شاخص و بزرگ استان کرمان یاد کرد و گفت: این شهرستان ظرفیت‌های متعدد برای توسعه بیشتر و پیشرفت دارد و قابلیت‌های سیرجان می‌تواند روند رشد و آبادانی را سرعت بخشد.

وی مسئولیت‌ها را در نظام اسلامی سنگین دانست و افزود: دشمنان در طراحی و توطئه‌های خود قصد تخریب مسئولان و ناامید و مایوس کردن مردم را دارند که عملکرد خوب هر مدیر مردم را امیدوار خواهد کرد و باید مواظب و مراقب بود تا در ایفای مسئولیت خود خطا نرویم .

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی رتبه‌های برتر اشتغال، امنیت، ورزش و فرهنگ را از این شهرستان دانست و گفت: در شهری که 50 هزار نفر مهاجر و 30 هزار نفر اتباع بیگانه زندکی می‌کنند باید سرانه خدمات و درمان هم به همین نسبت افزایش داشته باشد.

شهباز حسن‌پور پیشرفت‌های خوب شهرستان و توجه به شهرها و بخش‌ها و روستاها را از نتایج طرح‌های اقتصادی و معدنی دانست و خواستار تخصیص اعتبارات لازم برای دهیاری‌ها و شهرداری‌ها شد.

محمودآبادی سرپرست جدید فرماندار ی شهرستان سیرجان درادامه این مراسم اظهار داشت:آنچه که بر خود وظیفه میدانم این است که به عنوان یک همشهری در سیرجان که به عنوان شهر فرهنگ ، رسانه ، اقتصاد و تولید است بتوانم بار سنگینی که بر دوشم گذاشته شده را به مقصد برسانم.
وی ادامه داد: امسال سال رونق تولید است و سهم سیرجان در رونق تولید بسیار حائز اهمیت است چون هم مشکل اشتغال را حل خواهد کرد و هم مانعی که در تحریم ها ایجاد شود را سهل خواهد کرد و مردم کاملا خدمت را لمس می کنند.
سرپرست فرمانداری سیرجان بر اهمیت رفع موانع تولید اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف من رفع موانع تولید در سیرجان است ، چون بخشی از این موانع مربوط به حوزه اداری و اجرایی است که فرمانداری و سایر دستگاه های تخصصی باید آن را رفع کنند .

محمودآبادی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری از ما کار جهادی خواستند و کار جهادی از مسئولی بر می آید که خود را وقف مردم کند ، خدمت به مردم وقت و زمان نمی شناسد و همه ی مدیران دستگاه های اجرایی باید به صورت 24 ساعته در خدمت مردم باشند.
سرپرست فرمانداری سیرجان شعار خود را صداقت، شفافیت و قاطعیت عنوان کرد و گفت: با این سه اصل مهم کار خود را آغاز میکنم و سر منافع مردم با کسی معامله نخواهم کرد. بلکه با تمام توان در خدمت مردم هستم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده