ساعت: ۱۲:۵۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ شناسه خبر: 54644

امام جمعه شهرستان سیرجان گفت:همه امور اگر بخواهد به جایی برسد باید جهادی باشد هم اسلام تاکید بر این مسئله دارد و هم امام راحل و مقام معظم رهبری تاکید فرمودند بر انقلابی بودن معنی انقلابی بودن یعنی کار جهادی کردن است.

امام جمعه شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” اظهار داشت:همه امور اگر بخواهد به جایی برسد باید جهادی باشد هم اسلام تاکید بر این مسئله دارد و هم امام راحل و مقام معظم رهبری تاکید فرمودند بر انقلابی بودن معنی انقلابی بودن یعنی کار جهادی کردن است.

وی در ادامه افزود:شما می بینید که در جای جای کشور گروه های جهادی در امور بهداشتی، ساخت و سازها،زلزله و سیل حرکت جدی دارند و اگر این کار های جهادی و انقلابی نباشند دولت به تنهایی نمی تواند مشکلی از مشکلات مردم را حل کند به عنوان نمونه اگر زلزله ای در قلب کشور شد و اگر در بعضی از مناطق کشور سیل آمد ، تا دیدند بحث داخلی است مردم ، سپاه ، بسیج از نهادها و سازمان ها هم کمک های مالی کردند و هم در مناطق برای رفع مشکلات حضور پیدا کردند بسیاری از بزرگان هم از نزدیک حاضر شدند و دیدند که کارهای جهادی است که می تواند مشکلات مردم را سریع حل کند و اگر به این شکل عمل نشود در دراز مدت ما باید شاهد باشم که مشکلی حل شود.


حسینی در ادامه افزود:به تاکید اسلام ناب محمدی إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَهٌ در هرکجای جهان مسلمانانی باشند مومنانی باشند باهم برادر هستند اگر در معرض آسیب قرار بگیرند ولو اینکه در کشور های دیگر باشد ولو اینکه مسلمان نباشند اگر انسان بتواند کاری را انجام دهد انقلاب جهادی لازم است.
وی در پایان گفت:امیدواریم که همین روندی که شاهد آن هستیم پر رنگ تر و با قدرت بیشتری در کشور ادامه پیدا کند وعده ای دیگر که گاهی بی تفاوت در این زمینه هستند تشویق شوند و برای انجام کار های انقلابی و جهادی بیایند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده