ساعت: ۱۰:۱۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۸/۱۷ شناسه خبر: 11967

استادیوم تختی جزو معدود استادیوم‌های ورزشی سیرجان است که سال‌ها ورزشکاران سیرجانی منتظر اتمام پروژه ساخت آن مانده‌اند.

stadiom zamin chaman varzeshgahبه گزارش“سیرجان خبر” پس از سپری شدن این مدت چند ساله، بالاخره پیمانکار این پروژه استادیوم را تحویل اداره ورزش و جوانان شهرستان داد و هفته گذشته مهندس “منادی” مدیر منطقه‌ی جنوب شرق شرکت توسعه اماکن ورزشی به همراه هیات همراه، استادیوم 2000 نفری تختی را تحویل اداره ورزش و جوانان سیرجان داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیرجان در این رابطه اظهار کرد: این پروژه در سال 86 به شرکت سازه گستر آب و خاک واگذار گردید که مدت اجرای این پروژه 2 سال پیش بینی شده بود اما این شرکت همواره در اجرای پروژه با مشکلات عدیده ای روبرو شد.

“اصغر حدیدی” افزود: در نهایت بعد از پیگیری‌های این اداره و همکاری مسوولان شهرستان و مدیر کل با حضور هیاتی از مرکز به همراه مشاوران، مدیرعامل شرکت، پیمانکار و مهندسین ناظر اداره کل، این پروژه را در حالی تحویل اداره ورزش و جوانان سیرجان دادند که این استادیوم با 55 ایراد اساسی در زمینه ابنیه، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی همراه بود.

وی در ادامه ابراز کرد: در جلسه‌ای که با شرکت سازه گستر آب و خاک برگزار شد، این شرکت متعهد شد این 55 مورد ایراد و اشکال پروژه را تا 4 آذر ماه برطرف کرده و گواهی رفع نقص را از مشاور بهره بردار که اداره ورزش و جوانان است، اخذ کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان اذعان کرد: در صورتی که پیمانکار نواقص را تا تاریخ مذکور برطرف نکند مبلغ برآورد هزینه مربوطه از مطالبات و یا سپرده پیمانکار کسر خواهد شد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده