ساعت: ۱۵:۴۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ شناسه خبر: 59439

شهباز حسن پور با اشاره به کارشکنی‌های کره جنوبی در برابر جمهوری اسلامی ایران و همچنین بلوکه کردن دارایی‌های کشورمان گفت: از وزیر امور خارجه درخواستم دارد که سفیر کره جنوبی را به وزارت امورخارجه احضار و سخن نمایندگان مجلس و ملت ایران را به او ابلاغ کند.

به گزارش”سیرجان خبر” با اشاره به کارشکنی‌های کره جنوبی در برابر جمهوری اسلامی ایران و همچنین بلوکه کردن دارایی‌های کشورمان گفت: دیپلماسی اقتصادی کشور در شرایط کنونی باید سعی بر برگشت حقوق حقه ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی داشته باشد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: متأسفانه شاهد هستیم که امروز کره جنوبی به نیابت از آمریکایی ها و با اقدامی بی شرمانه جلوی ۹ میلیارد دلار پول های جمهوری اسلامی ایران را گرفته است؛ در حالی که بازار بزرگ ایران همواره یکی از بازارهای در اختیار کالاهای کره ای بوده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از وزیر امور خارجه درخواستم دارد که سفیر کره جنوبی را به وزارت امورخارجه احضار و سخن نمایندگان مجلس و ملت ایران را به او ابلاغ کند.

حسن پور تصریح کرد: اقدام صورت گرفته از سوی دولت کره جنوبی که مراودات بسیار زیادی با دولت جمهوری اسلامی ایران داشته است و این دو کشور جزو کشورهای توسعه یافته هستند؛ به هیچ عنوان زیبنده کره جنوبی نیست.

وی در پاین خاطر نشان کرد: کره جنوبی بداند اینگونه برخوردها یقینا به ضرر این کشور خواهد بود و رو سیاهی این امر برای لابی های صهیونیستی در کره جنوبی است و این اقدام همواره در اذهان ملت بزرگ و شریف ایران باقی خواهد ماند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده