ساعت: ۱۱:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۸/۸ شناسه خبر: 62831

شهباز حسن پور با تأکید بر اینکه شهرستان های سیرجان و بردسیر به بهشتی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران تبدیل شده است، گفت: بزرگترین واحد تولید تخم مرغ که مجموعه ۴۵۰ هزار قطعه ای مرغ توسط شرکت سیمرغ راه اندازی شده است را آماده افتتاح داریم.

به گزارش “سیرجان خبر” در خصوص اقدامات انجام شده در راستای تبیین شعار سال با عنوان«تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» گفت: مجلس شورای اسلامی اقدامات بسیار ارزشمندی را انجام داده و قانونی را در این زمینه تصویب کرده است که پس از تأیید شورای نگهبان به دولت ارسال خواهد شد و با ابلاغ دولت به مجموعه های اجرایی کشور امیدواریم در زمینه تبیین شعار و منشور سال که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده است، توفیقات بیشتری را به دست آوریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با تأکید بر اینکه شهرستان های سیرجان و بردسیر به بهشتی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران تبدیل شده است، تصریح کرد: از پروژه های مختلف که بازدید داشته ام خوشبختانه پروژه های بسیار مناسبی در شهرستان های حوزه انتخابیه انجام شده است که آماده افتتاح هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بزرگترین واحد تولید تخم مرغ که مجموعه ۴۵۰ هزار قطعه ای مرغ توسط شرکت سیمرغ راه اندازی شده است را آماده افتتاح داریم که ماه ها منتظر هستیم مسئولان اجرایی کشور معاون اول رئیس جمهور و یا وزیر جهاد کشاورزی این پروژه را افتتاح نمایند و گلایه مند هستیم که چرا در افتتاح پروژه تأخیر ایجاد شده است.

رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با افتتاح این دسته پروژه ها می توان نقطه امید برای جوانان در زمینه اشتغال ایجاد کرد، افزود: بزرگترین مجموعه خوراک دام در شهرک صنعتی بردسیر راه اندازی شده و تولید آزمایشی این واحد آغاز شده است که این مجموعه نیز آماده افتتاح است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با تدکید بر اینکه شهرستان های سیرجان و بردسیر همچنان رتبه اول را در ایجاد اشتغال به خود اختصاص داده اند، خاطر نشان کرد: ده بند خاکی در شهرستان های سیرجان و بردسیر، یک سد در بردسیر و پروژه ملی کارخانه کنستانتره دو میلیون تنی گُهر زمین را آماده افتتاح داریم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده