ساعت: ۰۹:۲۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۲/۱ شناسه خبر: 16010

همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان، 64 واحد مسکونی در سیرجان بهره‌برداری شد.

به گزارش“سیرجان خبر” همزمان با میلاد دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان از 64 واحد مسکونی این بنیاد در سیرجان بهره‌برداری شد.

امیر شهبا رئیس اداره بنیاد مسکن سیرجان در این آیین اظهار داشت: این واحدها با زیربنای 3 هزار و 500 متر مربع و با هزینه 15 میلیارد ریال از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به اتمام رسیده‌اند.

عبدالحسین حجتی مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان نیز از ساخت 600 واحد مسکونی با زیربنای 36 هزار متر مربع و هزینه 300 میلیارد ریال در سال گذشته برای محرومان استان خبر داد و گفت: امسال نیز ساخت 500 واحد را در مناطق مختلف استان آغاز کرده‌ایم.

وی افزود: از سال 84 تاکنون بیش از 2 هزار و 500 واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان کرمان ساخته شده است و در بحث ساخت و ساز مسکن روستایی طی این مدت 155 هزار مسکن روستایی در روستاها ساخته شد.

حجتی بیان داشت: در ساخت مسکن مهر 10 هزار واحد را در شهرهای زیر 25 هزار خانوار آغاز کرده‌ایم که ساخت 8 هزار مسکن به اتمام رسیده و 2 هزار واحد از آنها نیز پیشرفت فیزیکی 10 تا 80 درصدی دارند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان افزود: برای طرح‌های هادی روستایی تاکنون در 30 هزار روستا این طرح اجرا شده و امسال هم طرح هادی 500 روستا را آغاز کرده‌ایم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده