ساعت: 18:52 منتشر شده در مورخ: 2019/08/2 شناسه خبر: 54489

امام جمعه سیرجان شهرستان سیرجان گفت : با هر اقدام دستگاه حاکمه آمریکا و شخص ترامپ باطن شیطانی و نفاق آنان بیشتر آشکار می شود و این اقدام تحریم وزیر خارجه یک کشور آن هم به بهانه اینکه وی سیاست های نظام و کشورش را به جهان مطرح می کند باید اعلام کرد که آمریکا شکست خورده میدان سیاست حتی در زمینه دیپلماسی است.

به گزارش”سیرجان خبر”امام جمعه سیرجان در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت : با هر اقدام دستگاه حاکمه آمریکا و شخص ترامپ باطن شیطانی و نفاق آنان بیشتر آشکار می شود و این اقدام تحریم وزیر خارجه یک کشور آن هم به بهانه اینکه وی سیاست های نظام و کشورش را به جهان مطرح می کند باید اعلام کرد که آمریکا شکست خورده میدان سیاست حتی در زمینه دیپلماسی است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود حسینی افزود : مقاومت در مقابل دشمنان لازمه اقتدار و پیروزی نهایی است و همین ایستادگی و مقاومت موجب عقب نشینی آمریکا از مواضع جنگ طلبانه خود شد وهمین مقاومت شکست و نابودی آمریکا و صهیونیست ها را رقم می زند.

وی گفت : مردم یمن نیز با همین ایستادگی و مقاومت آل سعود را از اقدام نظامی خود پشیمان کردند و طی یک هفته یمنی ها ۹ فروند پهباد سعودی را ساقط کردند و آل سعود به زودی تسلیم خواهد شد وبا شکستی مفتضحانه به جنگ افروزی خود پایان خواهد داد.

خطیب جمعه سیرجان به برنامه جدی دشمنان در ترویج فرهنگ بدحجابی و بی حجابی و حمایت از آن اشاره کرد و گفت : تذکر لسانی نباید فراموش شود وضرورت اجرایی دارد و در این زمینه هم پلیس با اقتدار وارد عمل شده است که باید قدردان نیروی انتظامی در حفظ حرمت ها و امنیت روانی مردم شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی از رئیس قوه قضائیه مبنی بر دستور رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی خارج از نوبت قدردانی کرد و گفت : طی این مدت برای ۹۷۸ پرونده حکم صادر شده و مردم هم در این اقدام ابراز خرسندی ورضایت دارند.

امام جمعه سیرجان به سالروز ازدواج حضرت زهراء و حضرت علی علیهم السلام اشاره کرد و گفت : ازدواج آسان سیره ائمه هدی علیهم السلام است و دولت هم با برنامه ریزی لازم زمینه مسکن و اشتغال جوانان را فراهم کندتا دغدغه جوانان در ازدواج کم شود.

وی روز خبرنگار و شهادت شهید صارمی را گرامی داشت و سپس قهرمانی تیم ملی والیبال کشورمان در جهان را تبریک گفت و جوانان ایرانی را پیروز میدان همه صحنه های ملی و جهانی عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی کنترل نرخ ارز و ثبات در نرخ را یاد آور شد و گفت : ان شاءالله روند کاهشی نرخ ارز ادامه یابد اما چرا هنوز نرخ کالاها و اقلام خوراکی مورد نیاز مردم کاهش نداشته و دولت در این زمینه هیچ اقدامی ندارد که لازم است مسئولین در کاهش نرخ ها و نظارت بیشتر اقدام عملی بردارند و این اقدام در بازار و زندگی مردم ملموس و دیده شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده