ساعت: ۱۰:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ شناسه خبر: 54510

شهرستان رابر مرکز پیام ۱۱۵را ندارد و با شماره ۳ رقمی ۱۱۵ اپراتور بافت پاسخگوست شاید یکی از دلایل تأخیر در اعزام آمبولانس به محل حادثه این مشکل باشد.

به گزارش “سیرجان خبر“مرکز هدایت عملیات اورژانس شهرستان که دیسپچ هم نامیده می شود اولین خط ارتباط مردم با اورژانس ۱۱۵ می باشد. مردم از طریق تلفن سه رقمی ۱۱۵ در ۲۴ ساعت شبانه روز نیازهای خود به خدمات اورژانس و فوریتهای پزشکی را اعلام می کنند.

 از دیگر وظایف این واحد هدایت عملیات اورژانس بوده که وظیفه اعزام نزدیکترین آمبولانس را به محل حادثه دارد ، از دیگر وظایف مرکز عملیات کنترل آمار و اطلاعات و نظارت بر کل ماموریتهای انجام شده در شهرستان می باشد. هدایت عملیات های ویژه اورژانس در سراسر شهرستان و اطلاع رسانی آن به مراجع ذیصلاح یه عهده مرکز عملیات اورژانس شهرستان می باشد.

 شهرستان رابر این مرکز پیام۱۱۵را ندارد و با شماره ۳ رقمی ۱۱۵  اپراتور بافت پاسخگوست شاید یکی از دلایل تأخیر در اعزام آمبولانس به محل حادثه این مشکل است.

مهمترین درخواست اورژانس رابر داشتن واحد مرکز پیام ( دیسپج) جداگانه بوده تا خدمت رسانی بهتر اورژانس ۱۱۵ برای مردم  این شهرستان شاهد باشیم

/انتهای پیام

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده