ساعت: ۱۶:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ شناسه خبر: 54600

امام جمعه شهرستان سیرجان گفت:آنچه در حال حاضر دشمنان را به وحشت انداخته تقویت سامانه های موشکی و رونمایی از این سیستم دفاعی است که امروز در یمن هم انصارالله موفق شدند با تقویت سیستم موشکی خود آل سعود را زمین گیر کنند که ترس و وحشت عربستان را در پی داشته است.

به گزارش”سیرجان خبر”امام جمعه سیرجان در خطبه های نماز جمعه با تسلیت شهادت حضرت امام باقر علیه السلام و با اعلام این مطلب افزود : ابزارهای ترامپ برای مقابله با نظام اسلامی و ملت ایران تهدید و تحریم های حداکثری بود که ۴۰ سال این روند توسط سردمداران کاخ سفید ادامه داشته مقاومت و ایستادگی ملت ما آمریکا را به زانو دراورده است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود حسینی افزود : آنچه در حال حاضر دشمنان را به وحشت انداخته تقویت سامانه های موشکی و رونمایی از این سیستم دفاعی است که امروز در یمن هم انصارالله موفق شدند با تقویت سیستم موشکی خود آل سعود را زمین گیر کنند که ترس و وحشت عربستان را در پی داشته است.

وی استمرار رویه مقاومت و ایستادگی را منتهی به شکست دشمنان اسلام و آمریکا در منطقه عنوان کرد و گفت : در طول ۸ سال دفاع مقدس و ۴۰ سال پس از انقلاب یک وجب ازخاک خود را به دشمن ندادیم که نتیجه تبعیت از ولایت واتحاد و ایستادگی در مقابل دشمنان بود اما در ۲۳ مرداد سال ۱۳۵۰ جزیره بحرین با توطئه انگلیس از ایران جدا شد و حالا همین بخشی از خاک ما پایگاهی برای توطئه علیه ملت ایران و نظام اسلامی است پس بیایید به نعمات خداوند و این اقتدار در برابر دشمنان شکر گذاری کنیم و هرگز ابزار توطئه های تبلیغاتی دشمن قرار نگیریم.

خطیب جمعه سیرجان به سالروز مقاومت اسلامی و پیروزی حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه با رژیم صهیونیستی پرداخت و گفت : دشمنان اسلام ملت های مسلمان را هدف قرار می دهند و اگر مقاومت نبود این پیروزی بر آمریکا و نوکرانش بدست نمی آمد چون در برنامه دشمنان خاورمیانه جدید با حاکمیت صهیونیست ها و آمریکا طراحی شد که متاسفانه با حمایت وهمراهی حاکمان مرتجعین منطقه همراه بود اما همین مقاومت و ایستادگی در ایران و لبنان و یمن و سوریه و عراق و مردم منطقه باعث شد این طرح را دشمنان همراه خود به گورببرندد و خواهند برد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی به روز حمایت از صنایع کوچک و حمایت مسئولین و مردم از این صنایع پرداخت و با تبریک عید قربان گفت : طرح هرمسجد یک قربانی که توسط کمیته امداد حضرت امام کشور برنامه ریزی شده است خوب است با حمایت نمازگزاران مساجد و مردم اجرا شود تا کمکی برای اطعام و غذای مستمندان باشد.

امام جمعه سیرجان در خطبه اول هم با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با المپیادهای علمی گفت : ایشان خواستار تقویت تفکر انقلابی و اسلامی و بصیرت شدند تا گرفتار توطئه های دشمن و مشکلات نشویم و با نگاه انقلابی مبتنی بر تفکر اسلامی می توانیم به پیشرفت های بیشتری دست یابیم و امیدوار به حل مشکلات باشیم تا متوقف نشویم و پیشرفت کنیم .

حسینی در پایان گفت: پرهیز از اختلاف و دعوت به همبستگی از دستورات خداوند است و یکتا پرستی و توحید و تقوا برای همه امت ها از ناحیه خداوند است و هرچه از دستورات خداوند دور شدیم به همان مقدار وحدت کمرنگ و گرفتاری ها بیشتر می‌شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده