ساعت: ۱۵:۴۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ شناسه خبر: 54692

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت:با توجه به صعود تیم گل گهر سیرجان به لیگ برتر مسابقات فوتبال کشور نیمی از بازی های لیگ برتر در شهرستان سیرجان برگزار می شود و پلیس شهرستان آمادگی کامل را برای برقراری نظم امنیت در این مسابقات را دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” اظهار داشت: ارتقاء حفظ حقوق شهروندی از وظایف مهم و اولویت کاری پلیس شهرستان است.

ایرانژاد افزود: از ابتدای امسال هیچ گونه سرقت مسلحانه در این شهرستان وجود نداشته است و مهم تراز این موضوع تعامل بین نیروهای انتظامی شهرستان وجود داشته است.

فرمانده انتظامی سیرجان گفت: در سه ماه اول سال ۶۰درصد در تیر ماه ۶۳درصد و در مرداد ماه ۶۱ درصد کشف جرائم داشته ایم.

وی در ادامه اذعان کرد: از اول سال جاری تا به الان یک تن و نهصد و شصت کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان سیرجان کشف شده است که شامل ۴۰ کیلوگرم هروئین،۷۸کیلوگرم حشیش،۲۶ کیلوگرم شیشه می باشد.

ایرانژاد گفت:در عملیات های پلیس شهرستان سیرجان ۱۵۶راس احشام قاچاق و فاقد مجوز در محور های مواصلاتی شهرستان کشف شده است و مبارزه در این زمینه به صورت جدی در حال انجام است.

وی درخصوص آمار کشف قاچاق کالا و سوخت قاچاق در شهرستان سیرجان گفت:۶۰۶۴۶ لیتر گازوئیل قاچاق و ۸۸۲۷ بسته سیگار قاچاق کشف شده است.

فرمانده انتظامی سیرجان افزود:با توجه به نزدیک شدن به فصل برداشت پسته در شهرستان سیرجان تا به الان یک تن پسته به سرقت رفته که عوامل این سرقت ها دستگیر شده اند و تحویل مراجع قضایی داده شده اند و در این رابطه یک نفر مال خر و ۷ سارق دستگیر شده اند.

وی افزود:در صورت دستگیری سارق پسته پس از هماهنگی با مرجع قضایی تا پایان فصل برداشت پسته به زندان معرفی می شوند.


سرهنگ ایرانژاد بیان داشت: سارقینی که اعتیاد به مواد مخدر داشته باشند در صورت دستگیری حتی با نداشتن شاکی خصوصی به مدت سه ماه به کمپ اجباری ترک اعتیاد معرفی خواهند شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان اظهار داشت: کلیه متصدیان موظفند از افراد معتمد و فاقد سابقه در امر نگهبانی استفاده و قبل از بکارگیری آنها نسبت به استعلام سوابق آنها به پلیس آگاهی مراجعه کنند.


وی در ادامه تصریح کرد: نیروی انتظامی با همکاری گشت های رضویون بسیج که ویژه پیشگیری از سرقت پسته راه اندازی شده اند نسبت به گشت زنی و سرکشی از نگهبانان بصورت مستمر اقدام و در صورت کم کاری و عدم احساس مسئولیت نگهبان،نسبت به تعویض آنان با افرادی دلسوز و مسئولیت پذیر اقدام می شود و لازم است انبارداران پسته و اماکن حساس به مرکز هشدار الکترونیک متصل شوند و پلیس در این ایام با مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد خواهد کرد و مردم می توانند موارد مشکوک را به پلیس۱۱۰ اطلاع دهند.

وی در پایان گفت: با توجه به صعود تیم گل گهر سیرجان به لیگ برتر مسابقات فوتبال کشور نیمی از بازی های لیگ برتر در شهرستان سیرجان برگزار می شود و  پلیس شهرستان آمادگی کامل را برای برقراری نظم امنیت در این مسابقات را دارد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده