ساعت: ۱۰:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ شناسه خبر: 55000

هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر سیرجان صبح روز چهارشنبه ۱۳ شهریور با حجت الاسلام و المسلمین سید محمود حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان سیرجان دیدار کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر”هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر سیرجان  با حجت الاسلام  و المسلمین  سید محمود حسینی نماینده ولی فقیه و  امام جمعه شهرستان سیرجان دیدار کردند.

امین صادقی  رئیس شورای شهر سیرجان در این دیدار ضمن تسلیت ایام محرم و شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفایش   گفت: ایام سوگواری  امام حسین (ع) یادآور رشادت و فداکاری و آزادگی ست که یاد و خاطره و فداکاری این شهدا می تواند درس و الگویی برای  همه مردم دنیا ، ملت و جوانان غیور ایران در عصر حاضر باشد وی هدف از این دیداررا شنیدن رهنمودها و فرامین امام جمعه محترم در آغاز بکار هیات رئیسه جدید شورا دانست.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان سیرجان  نیز ضمن تبریک انتخاب هیات رئیسه جدید شورای شهر و تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام محرم گفتند : با توجه به مسئولیت اعضاء شورای شهر که بایستی در پیشگاه خداوند متعال و شهروندان  پاسخگو باشند باید ضمن تقوی و دینداری در تمامی امور و تصمیم گیری ها دقت و نظارت کافی را بکار برند از اختلاف و کشمکش پرهیز نمایند و به حفظ آرامش شهر باشند و اجرای قانون را مد نظر داشته باشند .

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده