ساعت: 23:54 منتشر شده در مورخ: 2019/09/15 شناسه خبر: 55226

هیئت رزمندگان اسلام شهرستان ارزوئیه در دهه سوم محرم برگزار میکند. همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس و تقارن آن با ایام شهادت سرور و سالار شهیدان هیئت مذهبی رزمندگان اسلام برنامه های خود را در دهه سوم محرم اعلام کردند. به گزارش سیرجان خبر گروه خبری غرب استان کرمان؛ جلسه ی هماهنگی برنامه های […]

هیئت رزمندگان اسلام شهرستان ارزوئیه در دهه سوم محرم برگزار میکند.

همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس و تقارن آن با ایام شهادت سرور و سالار شهیدان هیئت مذهبی رزمندگان اسلام برنامه های خود را در دهه سوم محرم اعلام کردند.

به گزارش سیرجان خبر گروه خبری غرب استان کرمان؛ جلسه ی هماهنگی برنامه های فرهنگی و مذهبی هیئت رزمندگان اسلام عصر امروز در نمازخانه ی امام حسن مجتبی علیه السلام برگزار شد.

سرگرد اسماعیلی کاخ فرمانده ناحیه سپاه ارزوئیه در جمع اعضای هیئت رزمندگان اسلام بیان کرد: فرمانده همه ی ما امام حسین علیه السلام است و ما موظفیم در خیمه ی حسین علیه السلام با بصیرت حسینی به سمت ظهور قدم برداریم.

وی در ادامه با تصریح زیارت وارث عنوان کرد: نگاه ما به عاشورا باید ما را به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و ظهور نزدیک کند و این همان نگاه تمدنی به عاشوراست و ما به عنوان شیعه باید مبلغ امر حسین علیه السلام باشیم که نقطه ی اوج همین عاشوراست همان گونه که گفته اند کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا، هنر ما شیعیان این باشد که از حسین علیه السلام به مهدی علیه السلام برسیم.

در این جلسه مشخص شد، برنامه ی دهه سوم محرم از شنبه ۳۰ شهریورماه مصادف با هفته دفاع مقدس الی دوشنبه ۸ مهرماه بعد از نماز عشاء در حسینیه ثارالله برگزار میشود.

مراسم عزاداری همچنین با سخنرانی حجت الاسلام دکتر نصرالله پور، عنایت الله دهقان، دکتر رضا اسماعیلی کاخ و جناب سرهنگ مهدی پورامینایی و با مداحی مداحان شهرستانی و با حضور کربلایی مجتبی رمضانی برگزار می گردد.

انتهای پیام/تاراش


لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده