ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 2019/09/16 شناسه خبر: 55234

فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری ۳ نفر سارق احشام ساعاتی پس از سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش”سیرجان خبر”فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری ۳ نفر سارق احشام ساعاتی پس از سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ”محمد رضا ایران نژاد” در تشریح این خبر گفت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد سرقت احشام واقع در پاریز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران بخش انتظامی پاریز قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پاسگاه انتظامی بخش پاریز بلافاصله در محل حاضر و شخصی با هویت معلوم مراجعه و اعلام کرد که ۳ نفر ناشناس با یک دستگاه پیکان وانت ۶ راس گوسفند را سرقت و متواری شدند.

وی بیان داشت: طی هماهنگی به عمل آمده با مقام قضائی بلافاصله طرح مهار انجام ، با عکس العمل به موقع ماموران و در یک تعقیب و گریز کوتاه پلیسی سارقان دستگیر شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهمان جهت سیر مراحل قانونی به یگان انتظامی دلالت که در تحقیقات فنی و تخصصی به‌عمل آمده به سرقت احشام اعتراف کردند.

سرهنگ ایران نژاد خاطرنشان کرد: متهمان که از سارقان سابقه‌دار می باشند با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی و جرم های ارتکابی دیگر تحویل پلیس تخصصی گردیدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در پایان به دامداران توصیه کرد: در محل نگهداری احشام از موانع فیزیکی از جمله سیم خاردار و دوربین مداربسته استفاده و از افشای اطلاعات محل دامداری به افراد غریبه خودداری کنید.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده