ساعت: 12:26 منتشر شده در مورخ: 2019/09/19 شناسه خبر: 55274

رئیس پلیس راهور شهرستان سیرجان گفت:با طراحی و اجرای سامانه سپند و همچنین نصب اپلیکشن سپند بر روی موبایل والدین و رانندگان و رصد دقیق سرویس‌های مدارس، حوادث ناگوار به حداقل ممکن می رسد.

به گزارش”سیرجان خبر”رئیس پلیس راهور شهرستان سیرجان در خصوص سامانه پایش ناوگان دانش آموزی(سپند) گفت: یکی از مشکلات این حوزه فعالیت غیرمجاز سرویس مدارس است که گا‌ها منجر به حوادث ناگواری می‌شود از اینرو با طراحی و اجرای سامانه سپند و همچنین نصب اپلیکشن سپند بر روی موبایل والدین و رانندگان و رصد دقیق سرویس‌های مدارس، حوادث ناگوار به حداقل ممکن می رسد.

سرهنگ سالاری ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات حمل و نقل دانش آموزان، افزایش امنیت و ایمنی دانش آموزان و آسودگی خاطر والدین، هویت سازی در ناوگان حمل و نقل دانش آموزان و بهره گیری از خدمات نرم افزاری تلفن همراه برای رصد سفر دانش آموزی را از جمله مزایای سامانه سپند برشمرد.

وی افزود:هم آموزش و پرورش و هم اولیا از طریق سامانه و اپلیکیشن سپند، بخشی از نظارت را انجام می‌دهند و به صورت میدانی هم نظارت می‌شود و بکارگیری سرویسهای مدارس تحت عنوان آزادبر که در این سامانه ثبت نام نکرده و مورد تایید سازمان حمل و نقل و تاکسیرانی نباشند ممنوع خواهد بود.

سالاری در پایان افزود:رانندگان سرویس مدارس می توانند برای ثبت نام سامانه سپند به کافی نت ها مراجعه کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده