ساعت: 18:29 منتشر شده در مورخ: 2019/09/20 شناسه خبر: 55290

حجت‌الاسلام حسین حیدری امام جمعه موقت سیرجان گفت: باید آموزش و پرورش را دریابیم و معلمین ما از نظر اقتصادی و فکری تقویت شوند و چاره این است که مجموعه آموزش و پرورش دغدغه‌ای به جز تحصیل و تهذیب فرزندان ما نداشته باشند.

به گزارش”سیرجان خبر”حجت‌الاسلام حسین حیدری امام جمعه موقت سیرجان ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: ائتلاف عربی به فرماندهی آل سعود در یمن شکست خورد و اگر این ائتلاف به پشتوانه قدرت‌های جهانی و با سلاح‌های کشتار جمعی در راس آن آمریکا علیه ملت یمن تاختند و کشتند ظلم کردند اما امروز پهپادهای مقاومت یمن آسیب‌پذیری عربستان و آمریکا را به جهان ثابت کرد.

وی بیان کرد: اگر امروز آمریکا دم از مذاکره با جمهوری اسلامی می‌زند و همزمان از اعمال فشارصحبت می‌کند این نه به خاطر این است که بخواهد راه عادلانه را طی کند بلکه می‌خواهد خواسته‌های خود را گستاخانه تحمیل کند و بعد هم دم از پیروزی بر جمهوری اسلامی با تحریم‌ها و فشارها بزند که هرگز چنین منطقی قابل قبول هیچ یک از مردم ایران اسلامی که به فکر میهن خود باشند نیست.

وی با تبریک اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید افزود: باید آموزش و پرورش را دریابیم و معلمین ما از نظر اقتصادی و فکری تقویت شوند و چاره این است که مجموعه آموزش و پرورش دغدغه‌ای به جز تحصیل و تهذیب فرزندان ما نداشته باشند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده