ساعت: 15:22 منتشر شده در مورخ: 2019/09/21 شناسه خبر: 55309

فرمانده انتظامی سیرجان از کشف محموله لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش ۷ میلیارد ریال از یک انبار خبر داد.

به گزارش”سیرجان خبر” فرمانده انتظامی سیرجان از کشف محموله لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش ۷ میلیارد ریال از یک انبار خبر داد.

سرهنگ محمد رضا ایران نژاد در تشریح این خبر، اظهارداشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان در پی کسب اطلاع از ورود محموله کالای خارجی قاچاق به انبار در مرکز شهر سیرجان رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پس از هماهنگی با مقام قضائی، در بازرسی از این انبار ۲۵ دستگاه ماشین لباسشویی، ۹ دستگاه ماشین ظرفشویی، ۱۴ دستگاه یخچال فریز و ۴ دستگاه اجاق گاز خارجی که همگی فاقد مدارک مثبته گمرکی و به صورت قاچاق وارد شده بودند، کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: ارزش این محموله توسط کارشناسان مربوطه ۷ میلیارد ریال برآورد شده که در این رابطه یک نفر دستگیر و همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ ایران نژاد در پایان خاطر نشان ساخت : قاچاق کالا پدیده ای است که از جهات گوناگون، حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می کند و در نتیجه ، هر گونه فعالیت در زمینه ورود و توزیع کالای قاچاق به کشور،زمینه رکود اقتصادی و تورم را فراهم خواهد کرد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده