ساعت: 15:40 منتشر شده در مورخ: 2019/09/22 شناسه خبر: 55363

به گزارش سیرجان خبر؛ امام جمعه و فرمانده سپاه ارزوئیه به مناسبت هفته دفاع مقدس در آغازین روز این هفته  پیامی صادر کردند. در این پیام آمده است: «دفاع مقدس، عالی ترین نمونه فرهنگ ایثار و تجلی خالصانه ترین نمایش فرهنگ عاشورایی است که در آن، زیباترین تصویر دلدادگی و پاک بازی انسان هایی الهی […]

به گزارش سیرجان خبر؛ امام جمعه و فرمانده سپاه ارزوئیه به مناسبت هفته دفاع مقدس در آغازین روز این هفته  پیامی صادر کردند.

در این پیام آمده است: «دفاع مقدس، عالی ترین نمونه فرهنگ ایثار و تجلی خالصانه ترین نمایش فرهنگ عاشورایی است که در آن، زیباترین تصویر دلدادگی و پاک بازی انسان هایی الهی و از قبیله عشق، به پروردگار خویش به تصویر کشیده شده است.

هشت سال دفاع مقدس، چکیده ای از فداکاری و ایستادگی مردمانی است که مسیر رستگاری و عزت را به درستی یافته و در پرتو عالی ترین آرمانهای اسلامی و انقلابی، دشمن زبون را زمین گیر کرده و تاریخ رادمردی را در برابر یکپارچگی و همبستگی خویش به تعظیم و جهان را در برابر اخلاقی ترین و انسانی ترین جهاد الهی در تاریخ معاصر به تحسین وا داشتند و بی تردید تعظیم و تکریم این ایام پرافتخار، تأکید بر استمرار روحیه مقاومت در مقابل همه زیادی خواهی ها و دشمنی های مستکبران عالم خواهد بود.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل عظیم الشان (ره) و همه شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس، به ایستادگی و رادمردی ایثارگران دلاور، آزادگان سرافراز و جانبازان فداکار درود فرستاده، سربلندی و عزت روزافزون مردم شهید پرور ایران عزیز به ویژه مردم شریف ارزوئیه را از درگاه خداوند سبحان مسئلت مینماییم.

انتهای پیام/تاراش

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده