ساعت: ۱۰:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ شناسه خبر: 55603
به مناسبت هفته نیروی انتظامی:

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سیرجان با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان در محل پلیس راهور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی“سیرجان خبر”صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سیرجان صبح امروز با شرکت گردانهای نداجا،نیروی انتظامی،سپاه پاسداران در محل پلیس راهوربا حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان برگزار شد.

محمد رضا ایرانژاد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سیرجان در حاشیه این مراسم هفته ناجا را هفته افتخار، عزت، امنیت و ایثارگری خواند و تاکید کرد: پلیس مقتدر و عزیز ایران اسلامی، مظهر قانون گرایی، قانون مداری و قانون محوری است.
وی با تبریک این مناسبت به فرماندهی کل قوا، نیروهای مسلح، عموم مردم و فرماندهان و کارکنان خدوم نیروی انتظامی، تاکید کرد: ماموران پلیس عمر شریفشان را فداکارانه، صرف خدمت به مردم می کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در ادامه، درستکاری، امانت داری و دفاع از ارزش های اسلامی را از دیگر خصایص ماموران انتظامی خواند و گفت: شان و جایگاه خادمان مردم در نظام جمهوری اسلامی، در حفظ ارزش های اسلامی نهفته است.
این مقام انتظامی: تعامل و همکاری مردم و پلیس را لازم و ضروری و امنیت را مسیری دوطرفه دانست و افزود: در جریان تامین امنیت از یک سو، حاکمیت و نماینده ناجا و از سوی دیگر مردم و نهادهای مردمی نقش و مسئولیتی مشخص برعهده دارند.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در پایان، هفته ناجا را فرصتی برای افزایش همکاری ها با مردم، معرفی عملکرد پلیس برای آنان و شناسایی نقاط ضعف و قوت درون سازمانی است.

حجت الاسلام و المسلمین محمود حسینی دراین ادامه این مراسم عنوان کرد:کشور ما بحمدالله کشور امنی است و قطعا کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کنند پلیس با قاطعیت با آنها برخورد خواهد کرد.

وی افزود:پیشرفت ما در زمینه های گوناگون با توکل به خدا، رعایت تقوا، مقاومت، ایثارگیری، مردم داری، اخلاق و اطاعت از رهبری بوده و ممکن است درجایی برگی از درخت بریزد اما نمی توانند درخت تنومند اسلام را از بین ببرند.

 امام جمعه شهرستان سیرجان همچنین بیان داشت:همان گونه که رهبر عزیزمان فرمودند زمانی انقلاب ساقه نازکی بود نتوانستند امروز که درخت تنومندی است نمی توانند هیچ غلطی بکنند و وظیفه داریم از نیروی انتظامی که حافظ ارزش ها  در جامعه است حمایت کنیم.

حجت الاسلام محمود حسینی در پایان گفت:براساس کلام مولای متقیان امام علی علیه السلام سربازان، لشکریان، اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی به اذن خداوند شما دژ محکم کشور، زینت زمام دارها و مایه عزت دین هستید و به خود ببالید.

لازم بذکر است در این مراسم از افسران و سربازان نمونه و همچنین پیشکسوتان نیروی انتظامی تجلیل شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده