ساعت: ۰۷:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ شناسه خبر: 55680

فرمانده انتظامی سیرجان از کشف ۱۸۵ کیلوگرم تریاک و دستگیری یک متهم در عملیلت ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان از یک منزل مسکونی خبر داد

به گزارش”سیرجان خبر” فرمانده انتظامی سیرجان از کشف ۱۸۵ کیلوگرم تریاک و دستگیری یک متهم در عملیلت ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان از یک منزل مسکونی خبر داد.


سرهنگ محمدرضا ایران نژاد درتشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ به دنبال یک سری اقدامات اطلاعاتی از دپوی مقادیری مواد مخدر توسط قاچاقچیان در یک منزل مسکونی باخبر شدند.

وی افزود:مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با هماهنگی مقام قضائی در یک اقدام ضربتی وارد منزل مسکونی شدند و در بازرسی از محل،۱۸۵کیلوگرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در منزل مسکونی جاساز شده بود را کشف کردند.

ایرانژاد اظهار داشت:در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با اشاره به اینکه این محموله قاچاق مواد مخدر ازجنوب به مقصد شهرهای مرکزی کشور دپو شده بود ، نقش ارزنده گزارشات مردمی و همکاری همه جانبه مردم با پلیس ، در صورت مشاهده هرگونه تهیه ، توزیع و فروش موادمخدر و تماس با تلفن ۱۱۰ و ۱۲۸ را قابل ستایش دانست .

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده