ساعت: ۰۸:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ شناسه خبر: 55757

درپی دستگیری یکی از عناصر شبکه سرویس‌ های اطلاعاتی غرب (روح‌الله زم) سرهنگ حسین باقری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیرجان و حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین محمدی نماینده ولی فقیه در ناحیه سیرجان پیام مشترکی صادر کردند.

به گزارش “سیرجان خبر” درپی دستگیری یکی از عناصر شبکه سرویس‌ های اطلاعاتی غرب (روح‌الله زم) سرهنگ حسین باقری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیرجان و حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین محمدی نماینده ولی فقیه در ناحیه سیرجان پیام مشترکی صادر کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دستگیری عنصر ضد انقلاب توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه پاسداران بار دیگر بارقه امید به جامعه بخشید که توانمندی اطلاعاتی جمهوری اسلامی فرامرزی و بین قاره ای شده و ضد انقلاب در هیچ نقطه و مکانی مصونیت ندارد.

به شکرانه الهی و لطف و عنایت خداوند متعال روز به روز هویت و ماهیت سپاه پاسداران برای همه جهانیان خصوصا بدخواهان انقلاب اسلامی آشکار می شود.امروز برای چندمین بار شاهد حرکتی غرورآفرین و سراسر افتخار همکاران خود در اطلاعات سپاه بودیم.

روح الله زم که وجود پلیدش نمادی از آمریکا و فرانسه و صهیونیست و انگلیس و منافقین و حامیان آنها بود در دست سربازان امام زمان (عج) افتاد و این مصداقی بارز از قدرت سپاه پاسداران و ضرب شصتی است برای کسانی که دنبال شرارت و معاندت با این نظام مقدس هستند مبنی بر این که نظام و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که انصافا مدافع و محافظ انقلاب و دستاوردهای آن است بر سر حاظت و دفاع از ارزشهایش و حمایت و پشتیبانی از این ملت شریف و شهید پرور با هیچ شخص و دولت و گروه و کشوری مماشات نخواهد کرد و کوتاه نخواهد آمد.
زم اولین کسی نیست که به دام اطلاعات سپاه افتاد و آخرین نفر هم نخواهد بود.قطعا هر شخصی که فکر خیانت و یا تعرضی به این نظام مقدس داشته باشد باید منتظر عواقب دردناک آن باشد که عاقبت به دست توانمند سربازان امام زمان (عج) در سپاه پاسداران به سزای اعمال خود خواهد رسید.
به اطلاعات سپاه پاسداران که در این اقدام اخیر باعث غرور نظام و مردم شدند خداقوت و خسته نباشید گفته و از خدای منان می خواهیم که بیش از پیش بر عزتشان بیفزاید و إن شاء الله با شاد کردن قلب ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و اطاعت از اوامر و فرمایشات ایشان مقدمات ظهور بابرکت بقیه الله الاعظم امام زمان (عج) را فراهم آورند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده