ساعت: 12:35 منتشر شده در مورخ: 2019/10/27 شناسه خبر: 55943
سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان:

جلسه هماهنگی بزرگداشت ۱۳ آبان با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان برگزارشد.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر”جلسه هماهنگی بزرگداشت ۱۳ آبان با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان با اهداف هرچه با شکوه تر برگزار شدن این مراسم برگزار شد.

سرپریت فرمانداری ویژه سیرجان با اشاره به حفظ و صیانت از آرمان‌های انقلاب و اهمیت یوم ا… ۱۳ آبان گفت: این روز یادآور حماسه ها، ایثار و فداکاری های دانش آموزان عزیزمان است و بدین سبب روز دانش آموز نامیده شد، تا خاطره فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند و درسی فراموش نشدنی برای تمام دانش آموزان باشد که با ابرقدرت های چپاول گر به مبارزه بپردازند و عزّت را بر زندگی ذلت بار ترجیح دهند.

وی گفت: لذا بایستی برنامه ریزی مدونی برای گرامیداشت این روز انجام شود تا در روزی که به نام مبارزه با استکبار جهانی نام گرفته، حقیقتا با استکبار مبارزه کنیم و با حضور همه جانبه در صحنه، مشت محکمی بر دهان این استکبار بکوبیم.
محمودآبادی در پایان گفت: از تمامی شهروندان همیشه در صحنه و شهیدپرور سیرجان، خانواده معزز شهدا و جانبازان، ارگان‌ها و نهادهای دولتی و… می خواهم در این روز با شکوه هرچه تمام تر به صحنه بیایند و همچون سال های گذشته این برگ از تقویم انقلاب اسلامی را با حضور خود مزین و ماندگار نمایند و همچنین تمامی ادارات قوای خود را به کار گیرند تا شکوه یوم ا… ۱۳ آبان چشم دشمنان ایران اسلامی را کور نماید.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده