ساعت: 14:14 منتشر شده در مورخ: 2019/11/22 شناسه خبر: 56334
امام جمعه موقت سیرجان:

امام جمعه موقت سیرجان گفت: دولت می توانست درگرانی بنزین بهتر از این عمل کند و شفاف سازی همراه با انتخاب زمان مناسب بسیار حائز اهمیت بود.

به گزارش “سیرجان خبر” امام جمعه موقت سیرجان در خطبه های نمازجمعه امروز با اعلام این مطلب گفت : دولت می توانست درگرانی بنزین بهتر از این عمل کند و در این اقدام زمان و کیفیت عمل به گونه ای برنامه ریزی می شد که تبعات نداشته باشد و شفاف سازی همراه با انتخاب زمان مناسب بسیار حائز اهمیت بود.

حجت الاسلام والمسلمین حسین حیدری نسب افزود : حمایت رهبری از تصمیم قوای سه گانه در اجرای طرح بسیار مناسب بود واز ادامه موج سواری بیشتردشمنان داخلی و خارجی جلوگیری کرد اما توجه داشته باشیم که مقام معظم رهبری به دنبال کسب محبوبیت نیست بلکه حفظ نظام اسلامی و کشور و ملت برایشان مهم است و در تصمیمات شان در این زمینه اقدام می کنند و دشمن را در توطئه و نقشه های شوم ناکام می گذارند و اگر حمایت رهبری از نیروهای مسلح در ایجاد امنیت نبود صحنه به گونه ای دیگر رقم می خورد .

وی گفت : در این اعتراضات و اغتشاشات چند نکته مبهم روشن شد از جمله اینکه معلوم شد فرصت طلبان ، منافقین و بقایای منحوس رژیم پهلوی هنوز به فکر سلطه و جنایت بر این ملت هستند و در حوادث جزیی هم به نفع خود موج سواری می کنند تا شاید در دلشان امیدی ایجاد شود ، دوم این که صف مردم از اغتشاشگران و آشوبگران جدا شد و سوم اینکه باز هم ثابت شد که این ملت پای نظام ، اسلام و کشور ایستادند و هرگزنخواهند گذاشت دشمنان قسم خورده در این کشور جایگاهی پیدا کنند.

خطیب جمعه سیرجان افزود : راهپیمایی های مردمی اخیردر استان های مختلف به حمایت از نظام و انزجار از اعتشاشگران به دشمنان نشان داد ملت ما هرگز ازمواضع اسلام و شهداء در حفاظت نظام عقب نشینی نمی کنند و از مردم سیرجان هم دعوت می کنیم که روز یکشنبه سوم آذر ماه در راهپیمایی حمایت از نظام که ساعت ۹:۳۰ صبح از چهار راه موحدی برگزار می شود حضور داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین حیدری نسب به مناسب هفته بسیج پرداخت و گفت : بسیج یک تفکر اسلامی برای حفظ دین و مقابله با ظلم طاغوت و استکبار هست که توسط امام خمینی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی بنیان نهاده شد واین نهاد مردمی در همه زمینه ها اعم از نظامی، فرهنگی و اقتصادی خوب عمل کرد و در دوران دفاع مقدس هم پیروز میدان نبرد با قدرت های جهانی شد.

امام جمعه موقت سیرجان به هفتم آذر ماه روز نیروی دریایی هم اشاره کرد و گفت : این نیرو امروز به قدرتی رسیده است که حافظ منافع ملت ایران و نظام اسلامی در صحنه دریا است و در مقابله با دزدان دریایی و حضور در آب های بین المملی اقتدار خود را به جهان نشان داد و در دوران دفاع مقدس و بعد از آن دوران سازندگی هم با اقتدار خوش درخشیده و افتخار ملت ایران است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده