ساعت: 09:08 منتشر شده در مورخ: 2019/12/2 شناسه خبر: 56585

مراسم اختتامیه و تجلیل از نفرات برتر دومین دوره مسابقه نقاشی «دنیای رنگی من» و همچنین تجلیل از شرکت‌کنندگان در مسابقه نقاشی راهپیمایی ۱۳ آبان در محل نگارخانه راز فرهنگسرای سیرجان برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” شب گذشته دومین دوره مسابقه نقاشی «دنیای رنگی من» به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کودک و با هدف افزایش روحیه نشاط و شادابی در بین بچه‌ها و خانواده‌هایشان با استقبال باشکوه خانواده‌های سیرجانی و با مشارکت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر، شرکت نظم آوران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان در محل مجموعه ورزشی گل‌ گهر برگزار شد.

این مسابقه نقاشی با موضوع «فوتبال، قهرمانی، شادی» برگزار شد و پس از بررسی آثار توسط هیئت داوران و کادر اجرایی که از اساتید و هنرمندان مطرح شهرستان بودند ۲۲ نفر به عنوان برندگان رده های سنی مختلف انتخاب شدند.

گفتنی است در این مراسم ۸ نفر از دانش‌ آموزانی که در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در مسابقه نقاشی برروی پارچه که به مناسبت روز دانش آموز و همزمان با راهپیمایی۱۳ آبان به همت روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان برگزار شد مورد تجلیل قرار گرفتند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده