ساعت: 21:07 منتشر شده در مورخ: 2019/12/7 شناسه خبر: 56666

سرپرست فرمانداری سیرجان گفت: ۴۶ داوطلب به ستاد انتخابات شهرستان در محل فرمانداری مراجعه کردند و ۴۳نفربا ارائه مدارک خود برای حضور در این دوره از انتخابات ثبت‌نام کردند.

به گزارش “سیرجان خبر” سرپرست فرمانداری شهرستان سیرجان در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۹ صبح یکشنبه ۱۰ آذر ماه همزمان در وزارت کشور و فرمانداری‎های سراسر کشور در شهرستان سیرجان آغاز شده است که داوطلبان نمایندگی ملت تا دقایق پایانی برای ثبت نام در این رویداد سیاسی به محل ستاد انتخابات مجلس یازدهم مراجعه کردند.

وی در ادامه افزود: با گذشت هفت روز از ثبت نام نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان سیرجان ۴۶ داوطلب به ستاد انتخابات شهرستان در محل فرمانداری مراجعه کردند و ۴۳نفربا ارائه مدارک خود برای حضور در این دوره از انتخابات ثبت‌نام کردند.

سرپرست فرمانداری سیرجان اذعان داشت: داوطلبانی که برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرده اند ۷نفر خانم و ۳۶ نفر آقا می باشند.

وی درخصوص مدارک تحصیلی داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم گفت: ۷نفر از ثبت نام کنندگان دارای مدرک دکترا۳۲نفر فوق لیسانس ۳نفر لیسانس که مدارک آنها معادله سازی شده است و ۱نفرداری مدرک حوزوی می باشند.

سهراب بهاالدینی در پایان گفت: از داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم دونفر سابقه نمایندگی مجلس را دارند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده