ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 2020/02/21 شناسه خبر: 57783

صبح امروز امام جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه به همراه ریاست دادگاه عمومی شهرستان، فرمانده انتظامی و اعضای شورای تامین در ساعات اولیه رای گیری با حضور در محل استقرار صندوق اخذ رای شماره یک شهرستان، ضمن بازدید از این شعب، رای خود را به صندوق انداختند. به گزارش خبرنگار گروه خبری غرب استان کرمان؛ صبح […]

صبح امروز امام جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه به همراه ریاست دادگاه عمومی شهرستان، فرمانده انتظامی و اعضای شورای تامین در ساعات اولیه رای گیری با حضور در محل استقرار صندوق اخذ رای شماره یک شهرستان، ضمن بازدید از این شعب، رای خود را به صندوق انداختند.

به گزارش خبرنگار گروه خبری غرب استان کرمان؛ صبح امروز امام جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه به همراه ریاست دادگاه عمومی شهرستان، فرمانده انتظامی و اعضای شورای تامین در ساعات اولیه رای گیری با حضور در محل استقرار صندوق اخذ رای شماره یک شهرستان، ضمن بازدید از این شعب، رای خود را به صندوق انداختند.

حضور گسترده و معنادار در انتخابات با نیت انتقام سخت

در حاشیه این بازید سرگرد پاسدار رضا اسماعیلی کاخ، فرمانده سپاه ناحیه ارزوئیه با عنوان اینکه حضور حداکثری در انتخابات دشمن شکن است. به توطئه های دشمنان و شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و خاطر نشان کرد: انتقام سخت هر برهه تعریفی دارد، و امروز حضور گسترده و معنادار در انتخابات با نیت انتقام سخت است.

انتهای پیام/ تاراش

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده