ساعت: 19:33 منتشر شده در مورخ: 2020/02/21 شناسه خبر: 57793

مردم سیرجان با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آمده‌اند تا حماسه حضور خود را پررنگ تر از همیشه به نمایش بگذارند.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر”“ساعت ۸ صبح امروز یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان سیرجان همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

در اولین دقایق آغاز رای گیری، مسئولان شهرستان با حضور در مرقد مطهر امام زاده احمد (ع) آرا خود را به صندوق انداختند و مردم سیرجان نیز همگام با سراسر کشور با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آمده‌اند تا حماسه حضور خود را پررنگ تر از همیشه به نمایش بگذارند.

مردم فهیم سیرجان به رغم صف های طولانی در این حماسه مردمی حضور یافته اند تا با رای دادن به فردی که بر اساس معیارهای خود برگزیده اند، نشان دهند که می توانند با هر برگ رای در روند سازندگی و توسعه کشور سهیم باشند.

اینجا قشرهای مختلف مردم حضور دارند و در این میان کودکانی که هنوز به سن رای دادن نرسیده اند، همراه والدینشان شده اند؛ آنها با کنجکاوی کودکانه خود آمده اند تا حضور در عرصه های مختلف سیاسی را در آینده تمرین کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده