ساعت: 13:24 منتشر شده در مورخ: 2020/03/4 شناسه خبر: 57941

مدیر روابط‌ عمومی دانشکده علوم پزشکی سیرجان از پلمب ۵ نانوایی و دو مرکز عرضه قلیان در طرح تشدید بازرسی دانشکده علوم پزشکی سیرجان در جریان کنترل بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش “سیرجان خبر”مدیر روابط‌ عمومی دانشکده علوم پزشکی سیرجان از پلمب ۵ نانوایی و دو مرکز عرضه قلیان در طرح تشدید بازرسی دانشکده علوم پزشکی سیرجان در جریان کنترل بیماری کرونا خبر داد.

سیدعلی آتشی پوردر تشریح جزییات این خبر گفت: در مدت چهار روز از آغاز اجرای طرح تشدید بازرسی کارشناسان بهداشت محیط دانشکده علوم پزشکی سیرجان تاکنون، جمعا ۵ نانوایی که یکی از آنها تولید نان فانتزی بوده و ۲ مرکز عرضه قلیان با همکاری مراجع قضایی و انتظامی به دلیل عدم توجه به توصیه های بهداشتی پیرامون پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، پلمب شده است.

وی با بیان اینکه بازرسان دانشکده علوم پزشکی سیرجان علاوه بر نانوایی ها، مرتبا از همه مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی بازدید کرده و توصیه و آموزش‌های لازم را ارائه می کنند تصریح کرد: عزم دانشکده علوم پزشکی سیرجان برای کنترل بیماری کرونا در سیرجان جزم است و مسلما با همراهی شهروندان در رعایت توصیه های بهداشتی و نیز همکاری همیشگی نهادهای امنیتی، قضایی، انتظامی و سایر ادارات مرتبط، مسلما در کاهش شیوع بیماری توفیقاتی خواهیم داشت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده