ساعت: 14:08 منتشر شده در مورخ: 2020/03/11 شناسه خبر: 58026

در یک اقدام خداپسندانه، بسیج سازندگی سپاه ارزوئیه با همکاری خیّرین در شهر ارزوئیه با اهداء کردن سرویس کامل جهیزیه، نوعروس بی بضاعت را به خانواده بخت فرستادند. به گزارش سیرجان خبر؛ در یک اقدام خداپسندانه و با هدف تسهیل ازدواج افراد بی بضاعت و کم درآمد، بسیج سازندگی سپاه ناحیه ارزوئیه به همراه تعدادی […]

در یک اقدام خداپسندانه، بسیج سازندگی سپاه ارزوئیه با همکاری خیّرین در شهر ارزوئیه با اهداء کردن سرویس کامل جهیزیه، نوعروس بی بضاعت را به خانواده بخت فرستادند.

به گزارش سیرجان خبر؛ در یک اقدام خداپسندانه و با هدف تسهیل ازدواج افراد بی بضاعت و کم درآمد، بسیج سازندگی سپاه ناحیه ارزوئیه به همراه تعدادی از خیرین گمنام شهر ارزوئیه با اهداء کامل سرویس جهیزیه نوعروس بی بضاعت را به خانه بخت فرستادند.

فرمانده سپاه ارزوئیه با اشاره بر اینکه تهیه جهیزیه نوعروسان نیازمند یک سنت حسنه است، اظهار داشت: حضور بسیج در عرصه کمک به نیازمندان مثال زدنی است و بسیجیان خیّر در این عرصه همیشه پیشگام هستند.

سرگرد اسماعیل کاخ افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جهت خدمت رسانی به مردم و قشر محروم و مستضعف همیشه در صحنه حضور دارد و این را وظیفه خود می داند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه با اشاره بر اینکه مشارکت در امور خیر از اولویت های بسیج می باشد، بیان کرد: این اقدام خداپسندانه توسط خیّرین گمنام و با پیگیری های قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه ارزوئیه انجام شده است.

انتهای پیام/تاراش

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده