ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 2020/03/14 شناسه خبر: 58088

تعدادی از بسیجیان پایگاه برادران وکیل آباد ارزوئیه در اقدامی جهادی و تحت عنوان ایستگاه صلواتی، اقدام به ضدعفونی کردن صلواتی در سطح این بخش کردند. به گزارش سیرجان خبر؛ تعدادی از بسیجیان پایگاه وکیل آباد ارزوئیه در اقدامی جهادی، اقدام به ضدعفونی کردن صلواتی در سطح این بخش کردند. این کار بخشی از فعالیت […]

تعدادی از بسیجیان پایگاه برادران وکیل آباد ارزوئیه در اقدامی جهادی و تحت عنوان ایستگاه صلواتی، اقدام به ضدعفونی کردن صلواتی در سطح این بخش کردند.


به گزارش سیرجان خبر؛ تعدادی از بسیجیان پایگاه وکیل آباد ارزوئیه در اقدامی جهادی، اقدام به ضدعفونی کردن صلواتی در سطح این بخش کردند.

این کار بخشی از فعالیت جهادی جوانان بسیجی پایگاه برادران وکیل آباد ارزوئیه تحت عنوان ایستگاه صلواتی ضدعفونی برای خدمت رسانی به مردم است.

این جوانان تحت عنوان قرارگاه پدافند زیستی مردمی سعی دارند تا با هماهنگی هر چه بیشتر و موثر تر با نهادهای خدماتی و بهداشتی گامی موثر در مقابله با کرونا بردارند.

کار ضدعفونی در شکل های مختلف با نیروهای پیاده در سطح معابر، عابربانک ها، رستوران ها و ادارات، خانه ها، نانوایی ها و ایستگاه اتوبوس در بخش وکیل آباد ارزوئیه انجام میشود.

انتهای پیام/تاراش

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده