ساعت: 20:02 منتشر شده در مورخ: 2020/03/17 شناسه خبر: 58148

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان گفت: با اشخاصی که به بهانه شادی اقدام به ایجاد هرگونه مزاحمت و اخلال در نظم عمومی می‌کنند، برخورد قاطع می‌شود.

به گزارش “سیرجان خبر”محسن نیک ورز دادستان عمومی انقلاب شهرستان سیرجان گفت: با محرکین و برهم زنندگان امنیت و آرامش جامعه، از جمله: اشخاصی که به بهانه شادی اقدام به ایجاد هرگونه مزاحمت و اخلال در نظم عمومی می‌کنند، برخورد قاطع می‌شود.

وی با بیان اینکه برخی از مواد محترقه غیرمجاز به صورت قاچاق وارد کشور شده اند، افزود: کلیه واحد‌های صنفی عرضه کننده مواد محترقه غیر مجاز و قاچاق، پلمب و با متصدی واحد مربوط، قاطعانه برخورد می‌شود.

نیک ورز بیان داشت: طبق قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات، ساخت، مونتاژ، خرید و حمل هر گونه ماده محترقه غیر مجاز جرم و بعضا تا دو سال حبس را در پی دارد.

وی گفت: به منظور مشارکت شهروندان در سلامت و امنیت جامعه، مردم در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به محل‌های تولید، توزیع و مصرف اقلام منفجره و محترقه غیرمجاز با نیروی انتظامی همکاری کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان گفت: با توجه به انتشار ویروس کرونا و به منظور پیشگیری از ابتلای شهروندان و حفظ سلامت جامعه از کلیه شهروندان خصوصا والدین درخواست می‌شود از حضور در هرگونه تجمع و محل‌های شلوغ خودداری کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده