ساعت: 15:41 منتشر شده در مورخ: 2020/03/19 شناسه خبر: 58182

دفتر امام جمعه و ناحیه مقاومت سپاه شهرستان ارزوئیه از مردم متدین خواستند، ساعت ۲۰ شامگاه پنجشنبه ۲۹ اسفندماه، دعای توسل زمزمه کنند. به گزارش گروه خبری غرب استان کرمان؛ دفتر امام جمعه و ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه از مردم متدین شهرستان خواستند با هدف تمسک به گنجینه های گرانبهای دعا و توسل برای رفع […]

دفتر امام جمعه و ناحیه مقاومت سپاه شهرستان ارزوئیه از مردم متدین خواستند، ساعت ۲۰ شامگاه پنجشنبه ۲۹ اسفندماه، دعای توسل زمزمه کنند.

به گزارش گروه خبری غرب استان کرمان؛ دفتر امام جمعه و ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه از مردم متدین شهرستان خواستند با هدف تمسک به گنجینه های گرانبهای دعا و توسل برای رفع بلا، راس ساعت ۲۰ شامگاه پنجشنبه بیست و نهم اسفندماه مصادف با شب شهادت حضرت امام موسی کاظم (علیه السلام) همزمان و همراه با پخش زنده دعای توسل از مساجد شهرستان، دعای توسل به ائمه اطهار(علیهم السلام) را زمزمه کنند.

متن اطلاعیه بدین شرح است؛
«یا ایها الذین آمنوا اتقوالله و ابتغوا الیه الوسیله»
سوره مائده ـ آیه۳۵
 
ضمن تسلیت شهادت امام موسی کاظم (علیه السلام) و آرزوی سالی سرشار از سعادت و عافیت، از همه مردم متدین شهرستان ارزوئیه درخواست میشود در شب شهادت حضرت موسی بن جعفر(علیه السلام) راس ساعت ۲۰ با قرائت دعای توسل و تضرع به آن امام مظلوم رفع بلا و دفع ویروس کرونا و شفای همه مریضان و راس همه ظهور حجت بن الحسن امام زمان(عج) را طلب نماییم.

دعای توسل از تمامی مساجد شهر و روستاها به صورت زنده از بلندگوهای مساجد پخش خواهد شد.

قرائت دعای توسل از مساجد و مکان های مقدس شهرستان به شرح زیر است؛
قرائت دعای توسل در مصلی قدس توسط حجت الاسلام نصرالله پور امام جمعه شهرستان ارزوئیه،

قرائت دعای توسل در مسجد فاطمه الزهرا سلام الله علیها توسط حجت الاسلام فلاح،

قرائت دعای توسل در مسجد ابوالفضل ع شاهماران توسط حجت الاسلام فتحی،

و قرائت دعای توسل در مسجد امام حسین ع شهرک توسط حجت الاسلام خادمی انجام میشود.

قرائت دعای توسل از مسجد ابوالفضل ع محله ارزوئیه در ورودی شهر توسط حجت الاسلام ایرانپور،

لذا از تمامی مردم متدین شهرستان ارزوئیه درخواست میشود در خانه ها بمانند و دعا و توسل به اهل بیت علیهم السلام را از بلندگوهای مساجد و رسانه ها همراهی نمایند.

انتهای پیام/ ت

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده