ساعت: 06:47 منتشر شده در مورخ: 2020/03/20 شناسه خبر: 58191

سرپرست فرمانداری سیرجان گفت: به همت مجتمع جهان فولاد سیرجان،کارگاه خیاطی تولید لباس در بخش بلورد به کارگاه تولید ماسک و لباس محافظتی پرستاران و بیماران تبدیل شد.

به گزارش “سیرجان خبر” سرپرست فرمانداری سیرجان گفت: به همت مجتمع جهان فولاد سیرجان،کارگاه خیاطی تولید لباس در بخش بلورد به کارگاه تولید ماسک و لباس محافظتی پرستاران و بیماران تبدیل شد.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان گفت:کارگاه خیاطی تولید لباس که توسط مجتمع جهان فولاد بعنوان معین اقتصادی بخش بلورد در جهت اشتغالزایی زنان روستایی این منطقه راه اندازی شده بود، به دلیل شرایط بحرانی کرونایی،فعالیت خود را به کارگاه تولید ماسک و لباس محافظتی پرستاران و بیماران تغییر داده است.

سهراب بهاالدینی با بیان اینکه این کارگاه از امروز فعالیت خود را با ظرفیت تولید روزانه سه هزار ماسک و ۱۰۰ دست لباس آغاز کرد افزود: پارچه مورد نیاز توسط مجتمع جهان فولاد تامین شده است و امروز نیز تعداد قابل‌توجهی ماسک از سوی این کارگاه تولید شد.

سرپرست فرمانداری سیرجان در پایان گفت:این ماسک‌ها و لباس های تولیدی در اختیار کادر درمانی از جمله پزشکان و پرستاران بیمارستان‌های سیرجان قرار می‌گیرند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده