ساعت: 10:04 منتشر شده در مورخ: 2020/03/24 شناسه خبر: 58268

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه ما شاهد مشکلات متعددی برای بیمه ایثارگران هستیم که باید مجلس یازدهم در این باره فکر اساسی کند.

شهباز حسن‌پور‌بیگلر نماینده مردم سیرجان در مجلس یازدهم درباره اولویت‌های مجلس آتی اظهار داشت: یکی از برنامه‌های اصلی و اساسی مجلس یازدهم باید توجه به مشکلات اساسی و مهم مردم نظیر معیشت، اقتصاد، تورم و گرانی باشد.

وی افزود: وضعیت معیشتی مردم یکی از دغدغه‌های اساسی مردم است و بر این اساس باید سر و سامان خاصی به مسائل اقتصادی کشور دهیم.

نماینده منتخب مردم سیرجان در مجلس یازدهم تصریح کرد: موضوع اشتغال یکی از اولویت‌هایی است که اکثریت قریب به اتفاق خانواده‌ها آن را دنبال می‌کنند؛ این در حالی است که حدود ۵ میلیون جوان متعهد و جویای کار به دنبال شغل مناسب می‌گردند.

حسن‌پور بیگلری گفت: مجلس یازدهم و دولت فعلی و آینده باید پاسخ مناسبی برای اشتغال و رفع بیکاری جامعه داشته باشند.

وی افزود: مسکن و تولید خانه و ارائه سرپناه برای زوج‌های جوان می‌تواند از دیگر دستور کارهای مجلس آتی باشد. 

حسن پور خاطرنشان کرد:توجه به محیط زیست پایدار و همچنین رسیدگی به وضعیت کشاورزی کشور، رفع نیازهای بازنشستگان با توجه به عدم همسان سازی حقوق آنان،رفع دغدغه‌های رزمندگان معسر که قریب به ۱۲۰ هزار نفر هستند و عملا حقوقی دریافت نمی‌کنند باید در مجلس یازدهم به عنوان اولویت به آن نگاه کرده و کمک‌های معیشتی به آنها داده شود.

حسن‌پور بیگلری تصریح کرد: متاسفانه ما شاهد مشکلات متعددی برای بیمه ایثارگران هستیم که باید مجلس آتی در این باره فکر اساسی کند. 

وی گفت: امیدوارم با توجه به اینکه اکثریت نمایندگان مجلس یازدهم عنوان انقلابی و انقلابی‌گری را دارند باید به صورت جهادی کارها را دنبال کرده و مشکلات مردم را سریعا در کمیسیون‌ها و صحن علنی با هماهنگی و انسجام ویژه حل کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده