ساعت: 15:35 منتشر شده در مورخ: 2020/03/26 شناسه خبر: 58323
رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان سیرجان:

رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان سیرجان هیچ گونه مشکلی در راستای تامین اولیه مواد غذایی مورد نیاز شهروندان این شهرستان وجود ندارد.

محمدرضا خواجویی رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” اظهارکرد: برخی افراد برای سلب آسایش و آرامش فکری مردم، شایعاتی مبنی بر کمبود اقلام و مایحتاج عمومی شهروندان بیان می‌کنند که ضمن رد و تکذیب شایعات به مردم اعلام می‌کنیم مشکلی در تامین ارزاق عمومی و مایحتاج مردم شهرستان سیرجان نداریم.

وی گفت: با تلاش خدمتگزاران و فعالیت فروشگاه‌های رسمی و فعال شهرستان، جای هیچ‌گونه نگرانی و ناراحتی در خصوص کمبود مواد غذایی وجود ندارد و هر آن‌چه مورد نیاز مردم است، در شهرستان به صورت فراوان وجود دارد.

خواجویی بیان کرد: فروشگاه‌ها و اصنافی که اقلام اساسی مورد نیاز مردم را توزیع و تأمین می‌کنند باز بوده و فعالیت خود را به روال سابق ادامه می‌دهند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی در پایان از تمامی واحد های صنفی که از اول شیوع کرونا درشهرستان سیرجان با اداره صنعت معدن تجارت و اتاق اصناف همکار داشتند و مغازه های خود را به صورت خودجوش تعطیل کردند تقدیر و تشکر کرد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده