ساعت: 04:30 منتشر شده در مورخ: 2020/05/6 شناسه خبر: 58880

فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری ۲ سارق سابقه دار کابل برق و کشف ۴ فقره سرقت در عملیات ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ شریعتی این فرماندهی خبر داد.سرهنگ محمدرضا ایران نژاد در گفت و گو با “سیرجان خبر” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل برق در شهر سیرجان به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.


وی افزود: ماموران دایره تجسس و مبارزه با سرقت کلانتری ۱۲ شریعتی حین گشت زنی های هدفمند شبانه در بلوار شاهد به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک شدند.


این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از متوقف کردن و بازرسی از خودرو،مقدار ۱۱۰ متر کابل برق سرقتی را کشف کردند،که در این خصوص ۲ نفر متهم دستگیر شد.


سرهنگ ایران نژاد اظهار داشت: متهمان دستگیرشده در بازجویی های پلیس به ۴ فقره سرقت کابل های برق در سطح شهرستان سیرجان اعتراف کردند که با هماهنگی قضایی تحقیقات در این باره به منظور کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد.


سرهنگ ایران نژاد در خاتمه از شهروندان خواست : ضمن رعایت هشدارهای انتظامی در صورت مشاعده افراد مشکوک که بی جهت در محدوده محل سکونت آنان پرسه می زنند، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده