ساعت: 12:57 منتشر شده در مورخ: 2020/05/9 شناسه خبر: 58909

مسئول موکب سیدالشهداء(ع) سیرجان گفت: ۱۵۰ نفر از اعضای این موکب از ابتدای ماه مبارک رمضان پخت نان محلی راآغاز کردند و روزانه ۵۰۰ قرص نان را پخت و بین جامعه هدف توزیع می‌کند.

مسئول موکب حضرت سیدالشهدا (ع) سیرجان در گفت و گو با خبرنگار”سیرجان خبر” گفت: با توجه به توصیه و تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص رزمایش کمک مومنانه در ماه مبارک ۱۵۰ نفر از اعضای موکب سیدالشهدا (ع) از ابتدای ماه مبارک رمضان پخت نان محلی را در فاطمیه روستای باسفهرجان آغاز کردند.

علی باسفرجانی اذعان کرد: روزانه در این مجموعه ۵۰۰ قرص نان پخت می شود و بین جامعه هدف توزیع می‌گردد و تا به امروز۷۵۰۰قرص نان پخت شده است.

وی این اقدام را مشارکت و کمک در طرح مواسات مومنانه جامعه عنوان کرد و گفت: خداوند این توفیق را داده تا بتوانیم با عضویت در موکبی که به نام سیدالشهداء است روزی خدمت به زائران و امروز خدمت به مردم مستمند را داشته باشیم.

وی بیان کرد: موکب سیدالشهداء سیرجان که در فصل‌های مختلف در کربلا ، قم، مشهد و جمکران به زائران عتبات و ائمه خدمت‌رسانی می‌کنند و امروزه با شرایط شیوع ویروس کرونا در روستای باسفهرجان مستقر شده است تا با پخت و توزیع نان رایگان یاری رسان آسیب دیدگان ویروس کرونا در سطح شهرستان باشد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده