ساعت: 07:39 منتشر شده در مورخ: 2020/05/9 شناسه خبر: 58925

باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان با اهدا ۳۰۰ بسته کمک معیشتی و اداره اوقاف شهرستان با اهدا ۶۰۰ بسته معیشتی به رزمایش کمک مومنانه شهرستان پیوستند.

به گزارش “سیرجان خبر” در اولین روز ازمرحله دوم توزیع بسته های معیشتی باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان با اهدا ۳۰۰ بسته کمک معیشتی و اداره اوقاف سیرجان با اهدا ۶۰۰ بسته معیشتی به رزمایش کمک مومنانه شهرستان پیوستند.

محمد جواهری مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی گل گهر سیرجان با اشاره به حضور باشگاه گل گهر در طرح رزمایش کمک مومنانه گفت: پیش از این هم بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال گل گهر  برای مقابله با بیماری کرونا به حوزه بهداشت و درمان کمک قابل توجهی کردند که از محل این کمک وسایل و تجهیزات مورد نیاز کادر بهداشتی و درمانی سیرجان خریداری شد و در مراسم امروز از این تجهیزات هم رونمایی شد.


وی ادامه داد: از دیگر برنامه های باشگاه گل گهر خریداری ۹۰۰  دست ست «وسایل ورزش در خانه» است که این اقلام به مناسبت روز کارگر به جامعه کارگری گل گهر اهدا می شود.

گفتنی است اداره اوقاف شهرستان سیرجان ۶۰۰بسته معیشتی را آماده کرده است که قیمت هر کدام از این بسته ها ۲۵۰هزار تومان می باشد، که در مجموع با هزینه ۱۵۰میلیون تومان از محل موقوفات و بقاع متبرکه این بسته ها تهیه و در بین جامعه هدف توزیع می‌شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده