ساعت: 13:59 منتشر شده در مورخ: 2020/05/29 شناسه خبر: 59097

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا شهرستان سیرجان امروز از مثبت شدن نمونه آزمایشگاهی ۱۶ بیمار مبتلا به کرونا و بهبودیافتن یک بیمار دیگر در سیرجان خبر داد.

به گزارش”سیرجان خبر” دکتر محمد موقری پور با اشاره به اینکه این تعداد تاکنون با فاصله زیادی، بیشترین آمار مبتلایان در یک روز در سیرجان است، گفت: این ۱۶ بیمار مبتلای جدید ۲نفر آقا و یک نفر خانم که در بیمارستان‌ دکتر غرضی سیرجان بستری شده و در حال درمان هستند و ۷ نفر آقا و ۶ نفر خانم که در اجرای غربالگری، نمونه آزمایشگاهی‌شان مثبت شده و در قرنطینه اجباری در منزل به سر می برند.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان با اشاره به سیر صعودی پیشرفت این بیماری در سیرجان، ضمن درخواست از شهروندان برای ادامه رعایت اصول بهداشتی و تاکید بر فاصله گذاری اجتماعی، افزود: شمار موارد مثبت آزمایشگاهی مبتلایان به کرونا در سیرجان تا کنون به ۱۱۳ نفر رسیده و با بهبودی یک خانم دیگر، شمار بهبودیافتگان تا کنون به ۵۰نفر رسیده است.

وی ادامه داد: با حذف محدودیت ها مسلما ارتباطات اجتماعی زیادتر شده و به نظر می رسد رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی توسط همشهریان گرامی کمتر شده است برای همین نگران مواجهه با پیک این بیماری در سیرجان هستیم؛ از شهروندان عاجزانه میخواهیم اصول و توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده