ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 2020/06/1 شناسه خبر: 59116

مرد ۹۰ ساله‌ی سیرجانی به عنوان مسن ترین بیمار مبتلا به کرونا در سیرجان، بهبود یافت و امروز از بیمارستان امام رضا(ع) مرخص شد.

به گزارش “سیرجان خبر” دکتر زهرا یزدانپناه متخصص بیماری های عفونی با اعلام این خبر گفت: این بیمار ۶خردادماه با علائم بیماری کووید۱۹ در بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان بستری و نتیجه آزمایش‌شان مثبت شد.

پزشک معالج این بیمار افزود: بیمار با ۹۰ سال سن و داشتن سابقه بیماری های ریوی و کلیوی و با علائمی از جمله تب و تنگی نفس به بیمارستان مراجعه کرد و با توجه به مراجعه به موقع از زمان شروع علائم، علی رغم درگیری ریوی با تلاش کادر درمانی بهبود یافت که این خبری مسرت بخش است و پس از ترخیص از بیمارستان، دوره نقاهت خود را در قرنطینه سپری خواهند کرد.

دکتر یزدانپناه با اشاره به سیر نسبتا صعودی آمار بیماران کرونا در سیرجان ادامه داد: از مردم فهیم سیرجان می خواهیم، حال که پزشکان و پرسنل بهداشتی و درمانی دلسوزانه و با تمام وجود در این شرایط در حال خدمتگزاری هستند، توصیه ها را جدی گرفته و با حساسیت ویژه‌ای اصول بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت کنند تا انشاالله با پیک بیماری در سیرجان مواجه نشویم.

گفتنی است پیش از این نیز در فروردین ماه، خانم ۸۰ ساله ای در سیرجان کرونا را شکست داد و بهبود یافت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده