به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی “سیرجان خبر” چهارمين انتخابات هيئت رئيسه شوراي شهر سيرجان در حالي در دومین سال متوالی برگزار شد که محمد عسکري بعنوان نايب رئيس با راي اکثريت اعضاء انتخاب شد و محسن اسدي از رقابت با وي بازماند.

اما پس از راي گيري و در حالي که همگان در حال خروج از سالن جلسات شورا بودند با صداي اعتراض محسن اسدي زيدآبادي روبه رو شدند؛ او در حالي يک برگ راي را در دست داشت با سخنان پر التهاب خود انتخابات را باطل خواند .

در برگه رای اسم اسدی ابتدا نوشته شده بود و پس از آن رای دهنده تصمیم خود را در دقایق پایانی تغییر داده و با خط زدن اسم اسدی نام عسکری را نوشته بود این واکنش اسدی با موافقت رئيس شورا مواجه شد و انتخاب مجدد برگزار گردید.

در انتخابات دوم محسن اسدی با شش رای صندلی نایب رئیسی را از آن خود کرد، اما اين قضيه آنچان به درازا کشيد که شوراي حل اختلاف استان کرمان چند روز پیش راي بر غير قانوني بودن انتخابات دوم داد .

بر همين اساس محسن اسدي از نايب رئيسی برکنار و تا زمان مجدد راي گيري حمزه صادقي نايب رئيس باقي ماند. اين اولين جنجال آفريني محسن اسدي در شوراي شهر نيست، اسدي چندي پيش نيز اعلام کرده بود که استعفا نامه خود را تقديم رئيس شورا کرده و می خواهد از سمت خود کناره گیری کند.

وي در ماجراي انتقال آب نيز دست به تحصن زد و در وکنش اعتراضی نسبت به انتقال آب اقدام به نشست جلوي بيل مکانيکي کرده بود که اين اقدامات عضو شورا نيز با مخالفت برخي از اعضاي ديگر روبرو شده بود؛ به هر حال تقدير بر آن شد که محسن اسدي  زيدابادي  صندلي نايب رئيسي را از دست دهد.