بازداشت اعضای باند تبهکار اسرائیلی در بخارستبه گزارش“سیرجان خبر” به نقل از العالم،گزارشگر کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی با اشاره به دستگيري اعضای یک باند تبهکاری متشکل از شش صهیونیست تبعه اسرائیل که با زورگیری و آزار اذیت شهروندان بخارست، امنیت و آسایش ساکنان پایتخت رومانی را مختل کرده بودند گفت: شش اسرائیلی در رومانی به جرم اقدامات تروریستی و تبهکاری بازداشت شدند. این افراد از شهروندان ساکن بخارست از جمله یک پزشک معروف زورگیری کرده و موجب آزار و اذیت آنان شده بودند.

بر اساس اظهارات دادستانی رومانی، این باند تبهکار از شش نفر تشکیل شده که همه اعضای آن اسرائیلی هستند. این افراد با حمله به منزل قربانیان و با تهدید سلاح، اقدام به زورگیری می‌کردند.

گزارشگر اسرائیلی گفت: رسانه های رومانی هویت اعضای این باند را اعلام کرده‌اند. ابراهیم مالکا، شارلی کاسترو، نحیما ایرلیخ و یوسف مالکا از جمله اعضای این باند هستند. هویت دو تن دیگر فاش نشده است.
 شبکه دو اسرائیل، گزارش تلویزیون رومانی را در این باره پخش کرد. در گزارش تلویزیون رومانی آمده است: شش اسرائیلی به اتهام رهبری یک باند تروریستی در بخارست بازداشت شدند. اعضای این باند، قربانیان خود را با اسلحه گرم تهدید کرده و مبالغ هنگفتی را از آنان دریافت می‌کردند.