ساعت: ۰۷:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۱۱/۱۹ شناسه خبر: 14315

با افتتاح تونل گلستان عبور و مرور در محور ترانزیتی سیرجان ـ بندرعباس تسهیل و این محور دوبانده تکمیل شد.

به گزارش“سیرجان خبر” طی مراسمی کشت گلخانه‌ای با سیستم بدون خاک یا هیدروپونیک با حضور علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان به بهره‌برداری رسید.

احمد مسعودی مدیر جهاد کشاورزی سیرجان در این زمینه گفت: این گلخانه به وسعت 10 هزار متر مربع و با هزینه 2 ملیارد ریال به اتمام رسیده است.

وی خاطر نشان کرد: اشتغالزایی برای هفت نفر به صورت مستقیم و 10 نفر نیز به صورت غیرمستقیم از ویژگی‌های این طرح‌ها است و در هر دوره برداشت 200 تن خیار سبز و 175 تن گوجه فرنگی تولید می‌شود.

استاندار کرمان در ادامه سفر به سیرجان امروز تونل گلستان در محور سیرجان – بندرعباس را افتتاح کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان در این زمینه گفت: این تونل به طول 650 متر و با هزینه 85 میلیارد ریال از اعتبارات ملی به اتمام رسیده است که با افتتاح آن عبور و مرور در این محور ترانزیتی تسهیل و محور دوبانده سیرجان – بندرعباس تکمیل شد.

رزم‌حسینی استاندار کرمان با حضور در روستای شریک‌آباد سیرجان دبستان شش کلاسه این روستا را با زیربنای 450 متر مربع و هزینه 2 میلیارد و 500 ملیون ریال افتتاح کرد.

استاندار کرمان همچنین در حاشیه افتتاح این طرح‌ها با ابراز خرسندی از پیشرفت‌های صنعتی و عمرانی شهرستان سیرجان دستگاه‌های اجرایی را موظف به رفع موانع و مشکلات در مسیر توسعه بیشتر استان و شهرستان‌ها دانست.

در سفر استاندار کرمان به سیرجان جمع زیادی از مدیران کل استان حضور داشتند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده